صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG حسابداری هزینه ها ، محاسبه قیمت گذاری و افزایش سود محصولات

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 26

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

آیا می دانید که سود شرکت شما واقعا از کجا حاصل می شود؟ به عبارتی آیا می دانید که در حقیقت کدام محصولات پول ساز هستند؟ و آیا استراتژی شما در راستای بیشنه کردن تولید سود است؟ سلام، من راف رازِنبرگ هستم. من در زمینه ی آنالیز عملکرد کسب و کارها متخصص هستم، که این تخصص از طریق شغل هایی که در زمینه ی امور مالی و سرمایه گذاری داشتم و کار با سازمان های بزرگ و کوچک به منظور تولید نتایج واقعی تجارت، به دست آمده است. به دوره ی آموزشی من که درمورد حسابداری هزینه و سودآوری محصول است، خوش آمدید. در این دوره ی آموزشی، یک روش گام به گام را به منظور رسیدن به دید روشنی درمورد سودآوری محصول شما، خواهیم آموخت. گذراندن این دوره، نقطه ی شروع سودهای چشمگیر زیادی برای کسب و کار شما خواهدبود، شامل داشتن درک بهتری از این که چطور شرکت شما سود تولید کند، چطور یک برنا مه ی سودآوری محصولِ قوی بسازید و چطور سودآوری خود را به بیشترین حد برسانید. هم اکنون، با ما برای شروع این دوره همراه شوید. عنوان اصلی : Cost Accounting Analyzing Product Profitability این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 1 ساعت و 5 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدگویی به این دوره آموزشی و آشنایی با مدرس پیشنیازهای دوره استفاده از فایل های تمرینی حسابداری هزینه ها درک هزینه های شرکت مرتبط با محصول : افزایش سود محصول درک اهمیت افزایش سود محصولات آشنایی با پیچیدگی های داشتن چندین محصول هزینه های ثابت مستقیم هزینه های متغیر مستقیم هزینه های ثابت غیر مستقیم هزینه های متغیر غیر مستقیم مشخص کردن معیارهایتان ( Baseline ) : معیار سنجش سود محصول تصمیم گیری در مورد قطعه های زمانی جمع آوری اطلاعات سود و هزینه دسته بندی هزینه ها منطق اختصاص هزینه های مستقیم محصول منطق اختصاص هزینه های غیر مستقیم محصول محاسبه سودآوری محصول از طریق معیارهای سنجش برنامه ریزی برای آینده : مشخص کردن رابطه اهداف با سود آوری محصولات برنامه ریزی حول معیارهای سنجش ایجاد کردن معیار سنجش اهداف کسب و کار استفاده از تئوری ارزیابی هزینه ها تحلیل قیمت گذاری محصولات آموزش تحلیل محصولات ترکیبی محاسبه سود احتمالی محصولات سخن پایانی : مسیر پیش رو

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Rudolph Rosenberg

248995

Rudolph Rosenberg - رودولف روسن برگ Rudolph Rosenberg با استفاده از تجارب خود به عنوان CEO، CFO و اجرایی Dell Computers او به موفقیت کار آفرینان کمک می کند. او به عنوان CEO در کمپانی California-based به کار آفرینان در زمینه حل معادله ی entrepreneurship کمک می کند. با توجه به تجربه ی او به عنوان CEO، و CFO اجرایی در Dell Computers ، او تمایل دارد تلاش های خود را در توسعه ی مفاهیمی متمرکز کند که فهم و درک مسائل اقتصادی ، entrepreneurship و مالی آسانتر شده و راهنمایی برای موفقیت کار آفرینان باشد. او وقت خود را در اروپا یا California می گذارند و آدرس توییترش rudolph_t@ می باشد.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه دوره حسابداری هزینه ها

مقدمه دوره حسابداری هزینه ها

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : درک هزینه های شرکت مرتبط با محصول

درک هزینه های شرکت مرتبط با محصول

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : مشخص کردن معیارهایتان ( Baseline )

مشخص کردن معیارهایتان ( Baseline )

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : برنامه ریزی برای آینده

برنامه ریزی برای آینده

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : سخن پایانی دوره حسابداری هزینه ها

سخن پایانی دوره حسابداری هزینه ها

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

254423

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول