صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG آموزش کامل ساخت Business Plan و نکات طلایی راه اندازی کسب و کار

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 35

مدت زمان دوره:

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

هیچ کس نمی تواند بدون داشتن یک بیزینس پلن ( Business Plan ) یا طرح کسب و کار ، بیزینسی را راه اندازی کند و یا در بیزینس فعلی خود موفق باشد. همچنین به بسیاری از افراد پیشنهاداتی برای راه اندازی کسب و کار میشود و ایشان نمیدانند که آیا این پیشنهاد را قبول کنند و یا رد نمایند ؟ چرا که معیاری استاندارد و حرفه ای برای سنجش بیزینس ها ندارند. شایان ذکر است که این کورس آموزشی تنها آموزش نوشتن بیزینس پلن نیست ، بلکه مدرس با دانش و تجربه خود سازمان فکری شما در مورد ایجاد و تداوم هر کسب و کاری را متحول می کند. اگر می خواهید کسب و کاری راه بیندازید ، اگر ایده ای برای ابداع و اختراع در ذهن دارید و یا اصولا اگر می خواهید در هر زمینه ای کار کنید ، باید این آموزش را مشاهده کنید تا دیدگاه و روشهای عملی شما مطابق با اصول بیزینس باشند. این مجموعه آموزش ارزشمند حاصل سالها تجربه مدرس بیزینس Lynda.com آقای Mike Figliuolo است که توسط تیم ترجمه فرین سافت ، بسیار با کیفیت ترجمه و دوبله شده است. عنوان اصلی : Creating a Business Plan این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 1 ساعت و 25 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش بسیار ارزشمند آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدگویی و آشنایی با این کورس آموزشی آموزش استفاده از فایل های تمرینی این آموزش آموزش تعریف بیزینسی که قصد شروع یا ادامه دادن آن را دارید : چرا به یک بیزینس پلن نیاز دارید ؟ تعریف مشکلی که بیزینس شما باید حل کند سنجش مقیاس های بازار هدف تعریف محصول و یا راهکاری که شما دارید مشخص کردن مدل کسب سودی که در نظر دارید تشریح چرایی موفقیت در بازار درک و شناخت درست بازار : شناخت مشتریان آن بازار و Trend یا الگوهای خرید بارار هدف سنجش وضعیت شما در حال حاضر و یا در آینده حضورتان در آن بازار شناخت جایگزین هایی که برای کسب و کار شما وجود دارد آموزش ایجاد استراتژی ورود به بازار آموزش تعریف محصول یا راهکارتان : تعیین کردن گزاره ارزش شما مشخص کردن نقاط تفاوت شما با دیگر حاضران بازار حفاظت از بازار توسعه محصول یا راهکار ارائه محصول و یا راهکار فروش محصول : مشخص کردن برنامه های برندینگ و بازاریابی محصول یا خدمات آموزش قیمت گذاری محصول آموزش فروش محصول آموزش پشتیبانی بعد از فروش محصول آموزش راه اندازی عملی کسب و کار : شناسایی تعداد افرادی که نیاز دارید مدیریت تولید مدیریت تامین کنندگان آموزش مدیریت بیزینس : رهبری و هدایت شرکت / سازمان آموزش استفاده از مشاوران آموزش جبران خسارت آموزش مدیریت کسب و کار و نیروها آموزش ایجاد طرح مالی : تعیین مفروضات مالی آموزش انجام پیش بینی های مالی آموزش تامین نیازمندیهای مالی مشخص کردن ریسک های مالی و کاهش آن ها آموزش تنظیم استراتژی های خروج از کسب و کار سخن پایانی : آشنایی با مشکلات رایج در تدوین بیزینس پلن

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Mike Figliuolo

248946

مایک فلیلوو Mike Figliuolo بنیانگذار و مدیر عامل thinkLEADERS، LLC، یک شرکت آموزش حرفه ای خدمات متخصص در توسعه رهبری است. او یک سخنران و وبلاگ نویس مشهور در مورد موضوعات رهبری، ارتباطات، تصمیم گیری، حل مسائل و مهارت های تجاری بحرانی است. فارغ التحصیل افتخاری از West Point، مایک در ارتش ایالات متحده به عنوان یک افسر ارتش خدمت کرد. پیش از تاسیس شرکت خود، او یک استاد دانشگاه Duke بود، یک مشاور در McKinsey & Company و یک مدیر اجرایی Capital One و Scotts Miracle-Gro. او نویسنده چند مقاله است: "رویکرد ساده به رهبری شخصی قدرتمند" (www.onepieceofpaper.com)، "سرب در داخل جعبه: رهبران هوشمند چگونه تیم خود را به نتایج بی نظیر هدایت می کنند" (www.leadinsidethebox.com) و "قدم ظریف: ایجاد یک توصیه قانع کننده، ایجاد پشتیبانی گسترده و تأیید آن" (www.elegantpitch.com). وبلاگ مایک و برنامه های آموزشی او را می توان در www.thoughtleadersllc.com یافت.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

فصل اول : آموزش تعریف بیزینسی که قصد شروع یا ادامه دادن آن را دارید

آموزش تعریف بیزینسی که قصد شروع یا ادامه دادن آن را دارید

فصل اول : درک و شناخت درست بازار

درک و شناخت درست بازار

فصل اول : آموزش تعریف محصول یا راهکارتان

آموزش تعریف محصول یا راهکارتان

فصل اول : فروش محصول

فروش محصول

فصل اول : آموزش راه اندازی عملی کسب و کار

آموزش راه اندازی عملی کسب و کار

فصل اول : آموزش مدیریت بیزینس

آموزش مدیریت بیزینس

فصل اول : آموزش ایجاد طرح مالی

آموزش ایجاد طرح مالی

فصل اول : سخن پایانی

سخن پایانی

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

undefined

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول