صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG مدیریت زمان برای دور کاری و کار در خانه

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 21

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

کار درخانه ، یک فرصت فوق العاده است، اما مدیریت زمان مشکلاتی را برسر راه آن ایجاد می کند. دراین دوره، داوین کرانشو، کارآفرین برتر ، بهترین روشها را برای تمرکز بیشتر درحین کار، ارائه می دهد. دراین دوره میتوانید یک فضای کاری با حداکثر بهره وری راه اندازی کنین، با تنظیم یک برنامه موثر، درآمد بیشتری کسب کنید. همچنین موثرترین روش استفاده از جلسات مجازی را به شما نشان میدهد. مباحث عبارتند از: ایجاد یک محیط پربازده ایجاد یک برنامه هماهنگ استفاده از جلسات مجازی تاخیر پاسخگویی نقش هماهنگ کننده به عنوان والدین، مراقب و شاغل مدیریت وقفه ها و شرایط اضطراری در خانه عنوان اصلی : Time Management Working From Home این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 1 ساعت و 19 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدگویی و آشنایی با مدرس دوره یادگیری پیش نیاز های این دوره ایجاد کردن محیط لازم برای کسب و کارتان در خانه : رابطه بین آزادی و زمان ایجاد کردن یک محیط با بهره وری بالا افزایش تمرکز و کنترل و مدیریت گوش و چشم هایتان پردازش و دنبال کردن کارها در خانه بکارگیری تکنولوژی ها ساخت برنامه زمانبندی مورد نیازتان : ایجاد توازن در ساعت های کاری تان زمان پیک بهره وری تان را پیدا کنید برنامه ریزی برای زمان های استراحت تنظیم مجدد شکست ها در برنامه زمانبندی تان انجام ارتباطات به شکلی با بهره وری بالا : تعریف کردن قوانین استفاده از جلسات مجازی توجه به مناطق زمانی ( زمان در دیگر کشورها ) پاسخگویی سریع به پرسش ها افزایش بهره وری در کار با دیگر همکارانتان نکات ویژه والدین در زمان کار در خانه : ایجاد کردن مرزهایی برای خانواده تان چه زمان کارهای شخصی را انجام دهید و چگونه آن ها را به دیگران بسپارید مدیریت وقفه هایی که در کارتان پیش می آید آشنایی با قدرت وقت گذراندن با آن ها که دوستشان دارید

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Dave Crenshaw

248974

دیو کرانشو نویسنده و مربی رهبری است که در شرکت Time، Fast Company و USA Today برجسته شده است. او استاد ساختن رهبران مولد است. او در مجله Time، USA Today، Fast Company و BBC News حضور دارد. دوره های او را در LinkedIn Learning میلیون ها نفر مشاهده کرده اند. او چهار کتاب نوشته شده است، از جمله اسطوره چند وظیفه: How "Doing It All" Gets Nothing Done، که در شش زبان منتشر شد و یک از پرفروش ترین کتابهای مدیریت زمان است. دیو به عنوان یک نویسنده، سخنران و مدرس آنلاین، صدها هزار رهبر کسب و کار در سراسر جهان را تربیت کرده است. در DaveCrenshaw.com در مورد او بیشتر بدانید.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : ایجاد کردن محیط لازم برای کسب و کارتان در خانه

ایجاد کردن محیط لازم برای کسب و کارتان در خانه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : ساخت برنامه زمانبندی مورد نیازتان

ساخت برنامه زمانبندی مورد نیازتان

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : انجام ارتباطات به شکلی با بهره وری بالا

انجام ارتباطات به شکلی با بهره وری بالا

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : نکات ویژه والدین در زمان کار در خانه

نکات ویژه والدین در زمان کار در خانه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : سخن پایانی

سخن پایانی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

254423

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول