دوره‌هادوره های شغلیآکادمی‌هااشتراکسوالات متداولاستعلام مدرکدرباره ما

بتاتیک، استارتاپ همکار رَند رتبه اول جایزه نوآوری آزاده

1402/07/0911:04
استارتاپ بتاتیک همکار رَند به عنوان مربی شغلی هوشمند برنده رتبه اول جایزه نوآوری آزاده معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور شد.

 استارتاپ بتاتیک که در بخش استعدادسنجی ایران فراگیر همکاری دارد و در مدیا پارک نیتک مستقر است، در نخستین جایزه نوآوری آزاده که 25 بهمن ماه 1401 در صندوق نوآوری و شکوفایی با حمایت انجمن زنان کارآفرین برگزار شد، شرکت کرد و در یک رقابت با تیم های مختلف از سراسر کشور مقام اول را در بین استارتاپ ها کسب کرد.این رویداد به مناسبت یادبود بانو آزاده داننده، رئیس ادوار انجمن ملی زنان کارآفرین برگزارشد.


در ابتدای مراسم فریبا مهدیون، رئیس هیئت مدیره انجمن ملی زنان کارآفرین به اهداف این رویداد اشاره کرد: «هدف از برگزاری اولین دوره جایزه نوآوری آزاده، ضمن زنده نگه داشتن و ادامه دادن راه آزاده داننده، تسهیلگری ورود زنان جوان کارآفرین به بازار کار بود.»وی خاطرنشان کرد که ایده شکل‌گیری این رویداد در خرداد سال جاری کلید خورده است و بنای آن بر ایجاد بستری برای فعالیت و آموزش دختران و زنان جوان فعال بوده است.او همچنین به جزئیات و مزایای برگزاری چنین رویدادی پرداخت: «در این دوره 5 ماه آموزش مستمر در قالب بیش از 20 کارگاه و مشاوره و منتورینگ برای شرکت‌کنندگان برگزار شد.


در این رویداد بین زنان فعال در حوزه کارآفرینی، شبکه‎‌سازی موثر اتفاق افتاد. همچنین استارت‌آپ‌ها موفق به جذب سرمایه‌ شدند و سرمایه‌گذاران نیز با فعالیت این زنان آشنا شدند. همه این موارد، ادامه مسیر حرکت و کارآفرینی این زنان را هموارتر می‌کند.»

در اختتامیه این رویداد، 9 تیم به عنوان تیم‌های نوآور در بخش‌های استارت‌آپی، شرکتی و ایده معرفی شدند. و «بتاتیک» که یک مربی شغلی هوشمند در قالب وب سرویس است، از خراسان رضوی رتبه اول بخش استارت‌آپی شد.
برو بچه های رَند به نوبه خود این موفقیت را به بتاتیک تبریک گفته و آرزوی موفقیت های روزافزون برای این جوانان آینده ساز میهن داریم.

تصاویر خبر

آخرین اخبار

تصویر IMG دوره‌هادوره های شغلیآکادمی‌هااشتراکسوالات متداولاستعلام مدرکدرباره ما