دوره‌هادوره های شغلیآکادمی‌هااشتراکسوالات متداولاستعلام مدرکدرباره ما

چگونه می‌توانید شکاف مهارت‌ها را حل کنید؟

1403/02/1715:30
راه حل جدیدی برای حل شکاف مهارت ها وجود دارد و آن همه چیز در مورد عرضه است شکاف رو به رشد مهارت های جهانی موضوعی اجتناب ناپذیر است و سال‌هاست که مدیران عامل در سرتاسر جهان را شب‌ها بیدار نگه می‌دارد و تقریباً 80 درصد آنها به نگرانی‌هایی در مورد کانال مهارت‌ها اشاره می‌کنند. در همین حال، رهبران با استعداد با تمام مهارت‌ ورزی، مهارت‌ افزایی و بازآموزی مهارت‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند. این تعجب آور نیست - این اقتصاد است. از آنجایی که تقاضا برای استعدادهای ماهر بسیار بیشتر از عرضه است، کارفرمایان درگیر نبرد برای استعدادهایی هستند که مانند آن قبلاً هرگز دیده نشده بود آنهایی که در رده «عرضه» هستند - استعدادها - نسبت به این موضوع غافل نیستند. آنها همان تیترها را می خوانند و می شنوند که کارفرمایان چه می گویند. یک مطالعه روی نزدیک به 2000 دانشجو در سراسر جهان نشان داد که تنها 14٪ معتقدند دانشگاه مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در محل کار را فراهم می کند و 98٪ خواهان آموزش عملی بیشتری هستند. اما دست آنها در مورد کاری که می توانند برای آن انجام دهند بسته است. برای داشتن مهارت های مناسب برای یک محل کار خاص، آنها به فرصت هایی نیاز دارند تا آن مهارت ها را به دست آورند. کالج و دانشگاه ها راه حل این موضوع نیستند

اقتصاد آسانی است - فقط عرضه بیشتری ایجاد کنید.

راه حل جدیدی برای حل شکاف مهارت ها وجود دارد و آن همه چیز در مورد عرضه است.

شکاف رو به رشد مهارت های جهانی موضوعی اجتناب ناپذیر است و سال‌هاست که مدیران عامل در سرتاسر جهان را شب‌ها بیدار نگه می‌دارد و تقریباً 80 درصد آنها به نگرانی‌هایی در مورد کانال مهارت‌ها اشاره می‌کنند. در همین حال، رهبران با استعداد با تمام مهارت‌ ورزی، مهارت‌ افزایی و بازآموزی مهارت‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند. این تعجب آور نیست - این اقتصاد است. از آنجایی که تقاضا برای استعدادهای ماهر بسیار بیشتر از عرضه است، کارفرمایان درگیر نبرد برای استعدادهایی هستند که مانند آن قبلاً هرگز دیده نشده بود.

آنهایی که در رده «عرضه» هستند - استعدادها - نسبت به این موضوع غافل نیستند. آنها همان تیترها را می خوانند و می شنوند که کارفرمایان چه می گویند. یک مطالعه روی نزدیک به 2000 دانشجو در سراسر جهان نشان داد که تنها 14٪ معتقدند دانشگاه مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در محل کار را فراهم می کند و 98٪ خواهان آموزش عملی بیشتری هستند. اما دست آنها در مورد کاری که می توانند برای آن انجام دهند بسته است. برای داشتن مهارت های مناسب برای یک محل کار خاص، آنها به فرصت هایی نیاز دارند تا آن مهارت ها را به دست آورند. کالج و دانشگاه ها راه حل این موضوع نیستند.

آنها بر ارائه پایه های نظری و فنی تمرکز می کنند - آنها برای ارائه مهارت ها برای مکان های کاری خاص ایجاد نشده اند. برنامه‌های مهارتی گسترده گامی در مسیر درست هستند، اما، مانند کالج‌ها و دانشگاه‌ها، نمی‌توانند تفاوت‌های ظریف در مهارت‌های مورد نیاز برای مکان‌های کاری مختلف را در خود جای دهند.

یک مهندس نرم افزار در Walmart با یک مهندس نرم افزار در JPMorgan یکسان نیست.

نزدیکترین راه حل، برنامه کارآموزی سنتی است. اما، متأسفانه، این هم بسیار دور از ایده آل است. چرا؟

  • مقیاس پذیر نیستند. این بدان معناست که کارفرمایان باید بر سیگنال‌های استخدامی تکیه کنند که ورود به تعداد نسبی منتخب را محدود می‌کند - و مجبور می‌شوند عرضه‌ای را که ایجاد می‌کنند محدود کنند.
  • کارآموزان همیشه نمی‌دانند چه انتظاری داشته باشند - و همانطور که گزارش نظرسنجی دانشجویی 2021 NACE نشان داد، بخش قابل توجهی به گونه ای دوره کارآموزی را اتمام می نمایند که این نقش را دنبال نمی‌کنند.
  • این بدان معناست که یک کارفرما زمان و منابع گرانبهایی را برای مهارت بخشیدن به "ذخایر" محدودی از استعدادهای نوپا که در جای دیگری از بین رفته اند، سرمایه گذاری کرده است.

مطالعه NACE در سال 2021 نشان داد که تنها 57.4٪ از کارآموزان می خواهند پس از پایان دوره کارآموزی با همان سازمان به کار خود ادامه دهند.

چگونه می توانید عرضه بسازید؟ بوسیله پیش مهارت.

برای رفع شکاف مهارتی، باید عرضه را افزایش دهیم.

بهترین راه انجام اینکار چیست؟ خودتان آن را از طریق پیش مهارت بسازید.

این تنها عبارت «مهارت ورزی» است که رهبران استعداد باید نگران آن باشند.

پیش مهارتی تلاقی بین محل کار، مهارت ها و اکتشاف شغلی را در بر می گیرد. از طریق آموزش های خاص در محل کار، به فرد اجازه می دهد تا قبل از اینکه داوطلب شود، مهارت هایی را در خود ایجاد کند که مربوط به محل کار است. این امر شکاف مهارت ها (و اجازه دهید با آن روبرو شویم، آگاهی شغلی) را می بندد. کارفرمایان با فراهم کردن فرصت‌ها برای کسب مهارت‌های خاص در محل کار، از ظرفیت بیشتری بهره می‌برند که:

  • می داند که چه کاری می کنند، چگونه آن کار را انجام می دهند و استعدادها برای موفقیت به چه ویژگی هایی نیاز دارند
  • دارای مهارت و آگاهی برای عملکرد عالی داشتن (ترکاندن) از روز اول
  • تصمیمی تعلیم یافته، توانمند و مشخص برای درخواست محل کار خود گرفته است (خداحافظ، نرخ فرسودگی بالا)!

نسخه ای از پیش مهارت از قبل از طریق برنامه کارآموزی سنتی وجود دارد. اما، همانطور که می دانیم، جا برای بهبود وجود دارد. بنابراین، چگونه این شکل جدید از پیش مهارت رخ می دهد؟ خوشبختانه، برای تیم های استعدادیابی به میزان قابل توجهی کار کمتری نیاز دارد (مظهر کار زیاد و کمبود منابع).

نسخه جدید از پیش مهارت شبیه سازی شغل مجازی است.

شبیه‌سازی‌های شغلی مجازی یک تجربه روزمره از یک نقش واقعی در یک شرکت خاص را ارائه می‌کنند. کار واقعی نیست، اما احساس واقعی دارد. با مجازی بودن، همیشه فعال بودن و دسترسی آزاد (یعنی هیچ محدودیتی برای ورود هیچ کس وجود ندارد)، استعدادها می توانند مهارت ها و توانایی موفقیت در محیط های کاری در سراسر جهان را به دست آورند. خواه یک وکیل M&A در Latham & Watkins در ایالات متحده باشد یا یک مشاور در Accenture Nordics، هر کسی در هر کجا می‌تواند مهارت‌هایی را برای کمک معنادار به یک کارفرمای آینده ایجاد کند.

و این شبیه‌سازی‌ شغلی مجازی کار می کند.

شبیه‌سازی‌های شغلی مجازی تأثیر قابل‌توجهی بر مهارت‌ها، اعتماد به نفس و آگاهی شغلی دارند. مطالعات بر روی بیش از 3000 دانشجو و تجزیه و تحلیل گسترده پلتفرم بیش از 50 شبیه سازی شغل مجازی نشان داد:

  • 88% مهارت های عملی جدیدی کسب کردند.
  • 99% از درخواست برای یک نقش مطمئن تر بودند.
  • 66% نظر خود را در مورد یک مسیر شغلی خاص تغییر دادند.

بیش از 400 کالج در سراسر جهان و کارفرمایان بزرگ جهانی مانند آمازون، کگنیزانت و چهار شرکت مشاوره بزرگ پیش مهارت را در استراتژی خود گنجانده اند

اگر می‌خواهید شکاف مهارت‌ها را حل کنید، عرضه را از طریق مهارت‌های پیشین ایجاد کنید.  

تصاویر خبر

آخرین اخبار

تصویر IMG دوره‌هادوره های شغلیآکادمی‌هااشتراکسوالات متداولاستعلام مدرکدرباره ما