صفحه نخستدوره هادوره های شغلیاخبارمقالاتاشتراکدوره هاسوالات متداول

مصاحبه و مذاکره برای افزایش حقوق

تصویر IMG
مصاحبه و مذاکره برای افزایش حقوق
شروع یادگیری
سرفصل ها

مالک دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 16

مدت زمان دوره: secondsToTime(3505.25)

تعداد خریداران این دوره: 1

انتخاب مربی
20,000
مربی انتخاب شده شما:
مربی

مبلغ کل:

%

مبلغ کل:

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

در این دوره آموزشی والری ساتون ، استراتژیها و تکنیک هایی را به شما عزیزان یاد میدهد که بوسیله آن ها می توانید مذاکره بر سر حقوق را انجام دهید. در این دوره یاد می گیرید که چطور بر سر نحوه پرداخت ، میزان حقوق ماهیانه و . . . حقوقتان با رئیس یا مدیر نیروی انسانی شرکت / سازمان تان صحبت کنید. برخی از مطالب این دوره عبارتند از : چطور حقوق واقعی خود را تخمین بزنید نوشتن یک داستان برای مذاکره تان بررسی دوباره پیشنهادات توقف گفتگو مذاکره بر روی حقوق در شرکت های بین المللی چه تفاوتی دارد ؟ مذاکره بر سر جبران خسارت خروج از کار قدیمی با شرایط خوب عنوان اصلی : Negotiating Your Salary این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 55 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : چرا باید بر روی حقوق تان مذاکره کنید ؟ مبانی مذاکره بر سر حقوق : چطور می توانید حقوق تان را تخمین بزنید ؟ تحقیق در رابطه با محدوده های قیمت گذاری در نظر گرفتن مزایاتان ایجاد کردن داستان مذاکره در نظر گرفتن هویت انجام مذاکره بر سر حقوق : بازبینی پیشنهاد چطور گفتگو داشته باشید ؟ مروری بر یک نمونه مذاکره بر سر حقوق مذاکره بر سر حقوق در فضای شرکت های بین المللی آشنایی و درک موارد ویژه : سیستم جبران خسارت بین المللی بازبینی کارایی و پرداخت های متغیر درک و کار بر روی پیشنهادهایی که به شما ارائه می شوند کارهای پس از مذاکره : ترک کار قبلی تان در شرایط مناسب شروع کار جدید آشنایی با دیگر منابع آموزشی در این موضوع

بیشتر ...
بستن
نوع آموزش:
مربی: خیر
گواهینامه:
ارائه مدرک:
سطح دوره:
تمرین:
خیر
گواهی آموشی: خیر
دارای آزمون: خیر

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Valerie Sutton

248950

والری ساتون یک رهبر فکری در زمینه نظریه شغلی و خدمات دانش‌آموزی در محیط‌های دانشگاهی است. والری به عنوان مربی شغلی با تجربه در بخش‌های MBA و تحصیلی تخصص دارد که در استفاده از فن‌آوری برای ایجاد " آگاهی شغلی " با مشتریان خود ، تخصص دارد. او به عنوان مدیر دفتر خدمات شغلی، نظارت بر خدماتی دارد که سالانه به بیش از 900 دانشجو در دانشکده تحصیلات تکمیلی هاروارد ، ارائه میشود. تجربه قبلی او شامل Fox School of Business در Temple University، مدرسه وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا و دانشکده تجارت اسمیت در دانشگاه مریلند است. والری صلاحیت Myers-Briggs Type، و ارزیابی CareerLeader و دانش ارزیابی Strengthsfinder را دارد. علاقه او در آموزش و توسعه افراد و تیم‌ها در مدیریت پیشرفت شغلی و درک نیازهای بازار است ، زیرا به استخدام و حفظ کارمندان مربوط می‌شود. از طریق استفاده از تئوری های حرفه ای و تکنیک های مربیگری، هدف او تدریس افراد در زمینه ابتکار عمل و موفقیت حرفه ای خود است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد والری، به نمایه LinkedIn خود مراجعه کنید.

مربی های دروه

پیشنیاز های دوره

شغل های دوره

سرفصل های دوره

فصل اول : مبانی مذاکره بر سر حقوق

مبانی مذاکره بر سر حقوق

فصل اول : انجام مذاکره بر سر حقوق

انجام مذاکره بر سر حقوق

فصل اول : آشنایی و درک موارد ویژه

آشنایی و درک موارد ویژه

فصل اول : کارهای پس از مذاکره

کارهای پس از مذاکره

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

سوالات متداول

برچسب ها

253404,254120 برچسبی ثبت نشده است.

مربیان دوره

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هادوره های شغلیاخبارمقالاتاشتراکدوره هاسوالات متداول