صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG مدیریت مشتری های عصبانی و بد رفتار

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 4

مدت زمان دوره:

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

بهترین راه برای رفتار کردن با یک مشتری که در وضعیت بدی قرار گرفته چیست؟ چه استراتژی هایی به برطرف کردن یک موقعیت و شرایط بد کمک میکنه و چه موقع ترک کردن آن موقعیت بد میتونه راه حل درستی باشه ؟ در این دوره به کارشناس خدمت به مشتری ' دیوید برونلی ' نویسنده ی کتاب خدمت رسانی عالی ملحق شو. او مثال هایی که در زندگی روزمره برای ما اتفاق می افتد و مراحل قابل اجرایی که میتوانند کمک کنند تا با مشتری بد رفتار در موقعیت های گوناگون با اطمینان برخورد کنیم را با ما درمیان می گذارد. به محض تمام شدن این دوره شما دانشی را که نیاز دارید تا یک برنامه عملی را تنظیم کنید و تعاملات مشکل در خدمت رسانی به مشتری را با ارامش و به صورت حرفه ای هدایت کنید را خواهید داشت. عنوان اصلی : Customer Service: Handling Abusive Customers این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 42 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدگویی آشنایی با مشتری های سو استفاده گر آموزش گامهای مدیریت مشتری های سو استفاده گر : سنجش ارتباطات خدمات مشتریان اطمینان دادن مجدد به مشتری چگونه نشان دهید که به مشکل و رفع مشکل مشتری اهمیت میدهید تغییر دادن نقطه تمرکز مشتری حل مشکلات مشتری به پایان بردن تعامل با مشتری سوء استفاده گر همراهی و کمک به مشتری در پایان و پس از پایان ارتباط با وی مثالهایی عملی از نحوه برخورد و مدیریت مشتری های سوء استفاده گر : آموزش مدیریت مشتری های سوء استفاده گر پشت تلفن آموزش مدیریت مشتری های سوء استفاده گر در برخورد حضوری سخن پایانی : مسیر پیش رو

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

David Brownlee

248957

دیوید برونلی، موسس و مدیرعامل سرویس خدمات مشتری است. دیوید علاوه بر اینکه نویسنده ی بخش خدمات مشتری راک استار است، یکی از بادقت ترین مربیان خدمات مشتری در طول تاریخ است. او از طریق آموزش آنلاین، برنامه های زنده و برنامه های مربیگری به میلیون ها نفر از افراد در سراسر دنیا در زمینه ی خدمات مشتری آموزش داده است. او بیش از2500دوره ی مربیگری را برگزار کرده و یک سیستم آموزشی ایجاد کرده است تا دانش تان در زمینه ی خدمات مشتری ارتقاء پیدا کند. در طول 20 سال گذشته، دیوید در زمینه ی ارائه خدمات به مشتری در صنعتهای مختلف، کارآفرین بوده است. او ساعتهای زیادی را صرف تحقیق در مورد نحوه ی عملکرد شرکت هایی که سرویس خدمات مشتری ارائه می دهند، کرده است. مشتریان قبلی او، شرکت پارامونت پیکچرز، مک دونالد، نایک و دیگر موارد هستند. وقتی دیوید وظیفه ی سخنرانی برای شرکت ها را برعهده ندارد یا در اوقات فراغتش، برای همسرش لونا و دو فرزند کوچکش در سن دیگو، کالیفرنیا،وقت می گذارد.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

فصل اول : آموزش گامهای مدیریت مشتری های سو استفاده گر

آموزش گامهای مدیریت مشتری های سو استفاده گر

فصل اول : مثالهایی عملی از نحوه برخورد و مدیریت مشتری های سوء استفاده گر

مثالهایی عملی از نحوه برخورد و مدیریت مشتری های سوء استفاده گر

فصل اول : سخن پایانی

سخن پایانی

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

254353

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول