صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG آموزش فروش و ترغیب توسط Daniel Pink

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 15

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

با مشاهده این دوره آموزشی از طریق انجام پروژه های واقعی و به زبانی بسیار ساده مطالب فراوانی را در رابطه با هنر متقاعد کردن برای فروش یاد می گیرید. این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی MasterClass است که به مدت زمان 3 ساعت و 1 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم : 1. مربی خود را ملاقات کنید 2. روند فروش 3. تطابق: پیدا کردن زمین مشترک 4. مخاطبان خود را خدمت کنید 5. ورزش: ایجاد یک نقشه بحث 6. وضوح: شمارش پیام شما 7. گرفتن دیگران به عمل 8. ایجاد یک اتصال توسط تقلید 9. فریم متقاعد کننده 10. مثل یک طرفدار 11. ورزش: درخواست افزایش 12. شناوری: یک ذهنیت انعطاف پذیر را توسعه دهید 13. Introtert ، Extrovert یا Ambivert 14. خودتان را متقاعد کنید: چگونه خود انگیزه 15. با استفاده از زمان بندی برای تبدیل شدن به یک متقاعد کننده بهتر

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Daniel Pink

249016

سرفصل های دوره

فصل اول : محتوای دوره

محتوای دوره

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

مهارت توسعه فردی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول