صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG یادگیری مدیریت چندین نسل در کنار هم در یک شرکت

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 5

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

نیروی کار، متنوع تر از همیشه است، به خصوص وقتی که حرف از سن و سال میشود. داشتن نسل های چندگانه برای کمک به هم برای موفقیت در کسب و کار منطقی است. در این دوره، رابرتا مَتوسن، متخصص رهبری ، به مدیران کمک میکند. درکِ پیچیدگی رهبری یک گروه کاری با چهار یا پنج نسل رو بدست بیاره: سنت گرایان، بیبی بومر،نسل ایکس،نسل هزاره، و نسل زِد. وی تفاوت های هر نسل را نشان میدهد و اینکه هنگام مدیریت کارمندانی که به جوانی فرزنداتان و به پیری والدینتان هستن، چه کاری می توانید انجام دهید. به علاوه، نحوه ی تقویت نقاط قوت منحصر به فرد هر نسل را یاد بگیرید. موضوعاتی از قبیل : شیوه ی کارکردن نسلهای مختلف مدیریت کردن کارمند جوانتر مدیریت کردن کارمند یا رئیس مسن تر حل کردن اختلافات نسلی آموزش تیم چند نسلی عنوان اصلی : Managing a Multigenerational Workforce این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 54 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: معرفی : خوش آمدید نیروی کاری چند نسلی : محل های کار نسلِ متقابل نمیتونیم باهاش کنار بیایم؟ سنتگرایان: تعویق افتادن بازنشستگی بیبی بومر: هنوز کارشان را تغییر میدهند نسل ایکس: در وسط گیرکردن نسل هزاره: تو به دنیام آوردی،حالا مدیریتم کن نسل زد: بدبختی مدیریت کارکنان از نسل های مختلف : مدیریت کارمند جوانتر مدیریت کارمند مسن تر مدیریت رئیس مسن تر ریشه کن کردن داستانها درباره ی نسل ها در نیروی کار مدیریت از طریق تفاوت های نسلی مشکلات نسلی یا چالشهای مشترک مدیریت استفاده از تفاوتهای نسلی در فرصت های کاری : استفاده از تفاوت های نسلی در محیط کاری برنامه های مربیگری و مربیگری معکوس در محل کار آموزش نیروی کاری چندنسلی داشتن تیم های چندنسلی برای کارکردن باهم نتیجه : مراحل بعدی

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Roberta Matuson

248934

Roberta Matuson - روبرتا ماتسون یک استراتژیست جهانی، مشاور ، یک نویسنده پر فروش و رئیس مشاور Matuson Consulting است. او به سازمان‌ها در دستیابی به رشد چشمگیر و رهبری بازار از طریق بیشینه‌سازی استعداد کمک می‌کند. روبرتا ، به عنوان یک استاد "استعداد حداکثر سازی" شناخته شده است، که یکی از مقامات برتر در زمینه رهبری و مهارت ها و استراتژی های مورد نیاز برای کسب تعهد کارکنان و وفاداری مشتری محسوب می شود. مدیر اجرایی سابق، رابرتا، درک مناسبی برای آنچه که می‌خواهد در تمامی سطوح سازمان کار کند ، دارد. در سن بیست و چهار سالگی، او خود را در مجموعه اجرایی قرار داد. بلافاصله پس از آن، روبرتا در کادر جذب شرکت ، از طریق ارائه عمومی شرکت داشت. روبرتا نویسنده ی کتابهای زیر است: "The Magnetic Leader" : رهبران غیرقابل انکار، کارکنان، مشتریان و سود خود را جذب می کنند. "Talent Magnetism": چگونه یک محل کار را جذب و نگهداری می کند و بهترین فروش بین‌المللی در باره: مدیریت بالا، مدیریت پایین، فروش همه چیز.

سرفصل های دوره

فصل اول : معرفی 1

معرفی

فصل اول : نیروی کاری چند نسلی

نیروی کاری چند نسلی

فصل اول : مدیریت کارکنان از نسل های مختلف

مدیریت کارکنان از نسل های مختلف

فصل اول : استفاده از تفاوتهای نسلی در فرصت های کاری

استفاده از تفاوتهای نسلی در فرصت های کاری

فصل اول : نتیجه

نتیجه

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

undefined

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول