صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG یادگیری فروش بر بستر شبکه های اجتماعی

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 5

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

تحقیقات نشان داده است که بیش از 70 درصد از خریداران و بیش از 60 درصد از خریداران شرکتی ، از رسانه های اجتماعی ( Social Media ) برای جستجوی محصولات و خدمات مورد نیازشان استفاده می کنند و درصد بالایی از آن ها در همین شبکه های اجتماعی خرید خود را انجام میدهند. با مشاهده این دوره آموزشی یاد می گیرید که چطور به عنوان یک کسب و کار و یا یک فروشنده در فضای شبکه های اجتماعی حاضر شوید و بازاریابی انجام داده و فروش عالی ای داشته باشید. عنوان اصلی : Social Selling Foundations : Using Content to Drive Engagement این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 20 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدگویی آشنایی با روش های فروش جدید ( مدرن ) آموزش ساخت برند آنلاینی برای خودتان : آموزش ایجاد کردن برند آموزش استفاده صحیح از محتوا ( Content ) : آموزش منابع محتوا و تعامل با آن آموزش استراتژی های موفقیت روشهای فراکنسی و زمانبندی

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Donna Alexander

248935

دونا الکساندرا، مدیر برنامه در لینکدین است و در ارائه راه حل فروش و آموزش تخصص دارد. در زندگی حرفه ای خود، به ایجاد روابط و کشف راه های جدید برای رسیدن به موفقیت توجه کرده است. در حال حاضر، به عنوان یک مشاور قابل اعتماد در گروه InStruct فعالیت می کند که یک برنامه ی آموزشی در رابطه با LinkedIn Sales Navigator را مدیریت می کند. وی در زمینه ی نیازهای مشتری، مدیریت پروژه و پشتیبانی در زمینه ی برنامه ی Sales Navigator تمرکز دارد. دونا در زمینه ی فروش، مدیریت مشتری، و ارائه راه حل آموزشی به مشتری مهارت دارد.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش ساخت برند آنلاینی برای خودتان

آموزش ساخت برند آنلاینی برای خودتان

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش استفاده صحیح از محتوا ( Content )

آموزش استفاده صحیح از محتوا ( Content )

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : سخن پایانی

سخن پایانی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

254341

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول