صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG یادگیری تکنیک های پرداخت حقوق و دستمزد

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 5

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

نیروهای شما برای دریافت حقوق پیش شما کار می کنند. بنابراین باید حقوق آن ها را به موقع پرداخت کنید. همچنین باید بگونه ای حقوق و پرداخت و کسورات آن را انجام دهید که هم شرکت شما متضرر نشود و هم کارکنان راضی باشند. برای همین پرداخت حقوق یکی از مهارت هایی است که هر مدیر و مدیر منابع انسانی باید بر آن مسلط باشد. با مشاهده این دوره آموزشی اصول و مبانی و تکنیک های پرداخت حقوق ، مزایا و دستمزد را یاد گرفته ، همراه با مدرس دوره در مثال های واقعی تمرین خواهید کرد. برخی از مباحث این دوره آموزشی عبارتند از : - دسته بندی کارکنان - محاسبه حقوق و کسورات - انتخاب یک سیستم ثبت و مدیریت پرداختی ها - آشنایی با قوانین پرداخت حقوق در زمان بیماری و تعطیلات کارکنان - آشنایی با مزایا و نحوه پرداخت آن ها و . . . عنوان اصلی : Human Resources: Payroll این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 36 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدگویی آموزش مبانی پرداخت به کارکنان : اهداف پرداخت در نقش مسئول منابع انسانی چگونگی دسته بندی کارکنان بررسی معافیت های مالیاتی سیکل های پرداخت و تنظیم دستمزد تنظیم و کسر مالیات ها بررسی و اعمال کمیسیون ها ایجاد کردن استراتژی های پرداخت برای کسب موفقیت هر چه بیشتر شرکت : انتخاب یکی از سیستم های پرداخت ثبت داده های قانونی و پرداختی آموزش انطباق سیستم پرداخت با دیگر سیستم های کسب و کار : در نظر گرفتن زمان های بیماری و مرخصی در نظر گرفتن منافع کارمندی پرداخت تعطیلات خاص در نظر گرفتن شرایط ویژه پرداخت پرداخت نهایی به کارکنان

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Gabriella Parente-Neubert

248937

گابریلا پرنتی نوبرت به مدت 14سال، یک متخصص در زمینه ی منابع انسانی و توسعه سازمانی بود. او در ارتقاءعملکرد انسان و تغییر شغل و افزایش درآمد برای مشاغل، تجربه دارد. او یک شریک تجاری استراتژیک و قابل اعتماد را شناسایی و استخدام می کند، توسعه وآموزش و پاداش می دهد و افراد با استعدادی را نگه میدارد. گابرلیا در شرکت Gallup، نقشی در زمینه ی مربی زندگی و شغلی ایفا می کند و در این زمینه مدرک دارد. او نویسنده ی کتاب PHR/SPHR در زمینه ی منابع انسانی است و راهنمای این کتاب توسط مک گرا هیل منتشر شده است.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه یادگیری تکنیک های پرداخت حقوق و دستمزد

مقدمه یادگیری تکنیک های پرداخت حقوق و دستمزد

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش مبانی پرداخت به کارکنان

آموزش مبانی پرداخت به کارکنان

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : ایجاد کردن استراتژی های پرداخت برای کسب موفقیت هر چه بیشتر شرکت

ایجاد کردن استراتژی های پرداخت برای کسب موفقیت هر چه بیشتر شرکت

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش انطباق سیستم پرداخت با دیگر سیستم های کسب و کار

آموزش انطباق سیستم پرداخت با دیگر سیستم های کسب و کار

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : سخن پایانی یادگیری تکنیک های پرداخت

سخن پایانی یادگیری تکنیک های پرداخت

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

توسعه مهارت فردی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول