صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG یادگیری تکنیک ها و ترفندهای کار تیمی

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 27

مدت زمان دوره:

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

ویژگیهای یک تیم موثر و نقشی که شما بعنوان یه عضو در ایجاد یک تیم موثر ایفا میکنید رو بیاموزید. در راستای اهمیت دانستن تواناییها و ضعفهاتون، مربی مدیریت “کریس کرافت' بر اهمیت براورده کردن انتظارات، گوش کردن به بقیه اعضای گروه، برقراری ارتباط شفاف، ایفا بیشتر از یک نقش و حامی بودن تاکید میکنه. عناوین شامل : درک چگونگی کار موثر به عنوان یه تیم بدون داشتن مدیر ارتقا مهارتها به منظور ارتباطات بهتر و اعتماد مشخص کردن چگونگی مدیریت درگیری در تیم ارزیابی چگونگی تحویل قابل اعتماد نتایج عنوان اصلی : Teamwork Foundations این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 1 ساعت و 10 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: معرفی : خوشامد گویی اهمیت تیم : انجام کار از عهده برآمدن بدون مدیر چی یه تیم عالی میسازه؟ : اشتراک یک منظر برای موفقیت تقسیم کار تنظیم محیط کاری مناسب ترویج ارتباطات آزاد آگاه بودن از نقاط ضعف ایجاد فرهنگ اعتماد قدردانی از تفاوتها پذیرش و مدیریت درگیریها پیش افتادن از مشکلات مسئولیت شما در برابر بقیه اعضای تیم : حفظ نگرش مثبت براورده کردن اعتماد گوش دادن تشویق افراد ساکتتر ارتباط برقرار کردن قدرت ایفا بیشتر از یک نقش پشتیبانی چالش داشتن زمان بندی مشارکها بخشش همگروهی بهتری شدن : شناختن خودتون استفاده از تواناییها کنارآمدن با ضعفها فراتر رفتن نتیجه گیری : خلاصه

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Chris Croft

248938

کریس کرافت، رهبر فکری، بیش از 80،000 نفر را در مدیریت و رهبری پروژه آموزش داده است.     کریس همچنین آموزش های مربوط به مدیریت زمان و مذاکرات را ارائه کرده است و دو میلیون نفر را در Lynda.com و Learning LinkedIn آموزش داده است. او دارای یک سابقه عملیاتی درخشان است، با کسب مدرک مهندسی از کمبریج، واجد شرایط به عنوان یک مهندس ارشد و 10 سال به عنوان مدیر ارشد در تولید کار می کند. او مدرک MBA را به دست آورد و چهار سال قبل از شروع شرکت آموزشی خود در سال 1974 به عنوان مدرس دانشگاه در مدرسه کسب و کار دانشگاه بورنموث مشغول به کار است. از آن زمان، او به عنوان سخنران به طور مداوم سخنرانی کرده است و راهنمایی های ایمیلی رایگان خود را به بیش از 20،000 نفر ارسال کرده است.     وب سایت او، www.chriscroft.co.uk، یک ایمیل رایگان آموزشی در ماه، و راهنمایی های فوری رایگان ارائه می دهد. کریس همچنین بسیاری از برنامه های آیفون و اندروید رایگان را ایجاد کرده است، مخصوصا برنامه شغل خود را برای آن و برنامه روزانه Happiness Tips خود.     مدیریت BookTime او در آمازون و بیشتر کتابفروشی ها موجود است. او دارای 11 مینی کتاب راهنمای سریع در www.lulu.com و در فروشگاه Kindle Amazon است و اخیرا The Book of Happiness برای Kindle و همچنین Management Vegetables را منتشر کرده است.

سرفصل های دوره

فصل اول : معرفی یادگیری تکنیک ها و ترفندهای کار تیمی

معرفی

فصل اول : اهمیت تیم

اهمیت تیم

فصل اول : چی یه تیم عالی میسازه؟

چی یه تیم عالی میسازه؟

فصل اول : مسئولیت شما در برابر بقیه اعضای تیم

مسئولیت شما در برابر بقیه اعضای تیم

فصل اول : همگروهی بهتری شدن

همگروهی بهتری شدن

فصل اول : نتیجه گیری دوره یادگیری تکنیک ها

نتیجه گیری دوره یادگیری تکنیک ها

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

توسعه مهارت فردی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول