صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG دوره تعیین اهداف، نقش ها و دستورالعمل ها برای یک تیم کاری

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 22

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

موفقیت یک تیم مستقیماً به درک تیم از شرکت، تیم و اهداف فردی و نحوه دستیابی آنها به اهداف خود برمی گردد. در این دوره، تعیین اهداف، نقش ها و دستورالعمل ها برای یک تیم، خواهید آموخت که چگونه اهداف استراتژیکی را که برای هر تیم ضروری است تعیین کنید. ابتدا یاد می گیرید که چگونه وظایف و مسئولیت های مشخصی را برای اعضای تیم تعیین کنید. در مرحله بعد، نحوه حمایت موثر از اهداف تیم را بررسی می کنید. در نهایت، نحوه همسویی نقش ها برای اطمینان از کار همه اعضای تیم در دستورالعمل های مجاز را بررسی خواهید کرد. پس از اتمام این دوره، می توانید به طور موثر یک تیم موفق را رهبری کنید.

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Alice Meredith

249011

سرفصل های دوره

فصل اول : محتوای دوره تعیین اهداف، نقش ها و دستورالعمل ها برای یک تیم کاری

محتوای دوره تعیین اهداف، نقش ها و دستورالعمل ها برای یک تیم کاری

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

مهارت توسعه فردی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول