صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG آموزش سنجش عملکرد تیم پروژه

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 21

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

بدون یک راهنما و مجموعه ای از اصول راهنما، تیم های پروژه اغلب در حال رها شدن هستند و نمی توانند به اهداف خود برسند یا از جایگاه خود در سازمان دفاع کنند. در این دوره، سنجش عملکرد تیم پروژه، مهارت هایی را کسب خواهید کرد تا اطمینان حاصل کنید که آنچه را که اندازه گیری می کنید و آنچه انجام می دهید برای تولید نتایج در یک راستا باشند. ابتدا یاد می گیرید که چگونه اهداف و نیازمندی های پروژه را به گونه ای تعریف کنید که تلاش های تیم شما را به طور موثر هدایت کند و به شما این امکان را بدهد که دستاوردهای خود را در برآوردن نیازهای اساسی اندازه گیری کنید. در مرحله بعد، نحوه پیشرفت پروژه در حوزه های مختلف و نقش مدیریت تغییرات در حصول اطمینان از نتایج موفق را خواهید آموخت. در نهایت، خواهید آموخت که چگونه می توان اهداف پروژه را در سنجش عملکرد اعضای تیم مورد استفاده قرار داد و چگونه عملکرد تیم توسط رهبران و اعضاء تیم تقویت شود. در پایان این دوره، دانش کافی در مورد این که تیم های پروژه ای ماموریت محور از آنهایی که هرگز به خط پایان نمی رسند، به طور کامل مشخص نشده بود، متمایز می کند را خواهید داشت.

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Casey Ayers

249013

سرفصل های دوره

فصل اول : محتوای دوره آموزش سنجش عملکرد تیم پروژه

محتوای دوره آموزش سنجش عملکرد تیم پروژه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

مهارت توسعه فردی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول