صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG فن بیان و سخنرانی

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 23

مدت زمان دوره:

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

در این دوره آموزشی ایجاد و تقویت مهارت های آماده سازی و ایراد سخنرانی و ارائه در حضور جمع را یاد می گیرید. این مجموعه آموزش بسیار علمی و به صورت کاملا عملی سه فاز آماده سازی برای سخنرانی ، ایراد سخنرانی و فاز بعد از آن را شامل می شود. برخی از مطالب این دوره عبارتند از : - شناخت مخاطبانتان - نمایش اعتبارتان - تکنیک های از بین بردن فشارهای پیش از سخنرانی - شناخت بیشتر محیط سخنرانی - معرفی رئوس مطالب سخنرانی - یادگیری 5 تکنیک شروع سخنرانی - توسعه زبان بدن تان - مدیریت پرسش و پاسخ ها - دریافت فیدبک و . . . عنوان اصلی : Public Speaking Foundations این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 1 ساعت و 3 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : آشنایی با مبانی سخنرانی و ارائه آماده سازی سخنرانی تان : شناخت مخاطبان پیدا کردن دلیل لازم بودن سخنرانی شما ایجاد رئوس مطالب سخنرانی تان ایجاد کردن داستان و خط سیر سخنرانی آماده شدن برای سخنرانی : مقدمه بررسی اتاق یا سالن محل سخنرانی تست و گرم گرفتن با میکروفن مدیریت استرس های پیش از آغاز سخنرانی انجام تمرینات تنفسی ایراد سخنان آغازین یا شروع سخنرانی : ایجاد اعتبار برای خودتان آشنایی با 5 روش معمول شروع سخنرانی معرفی فهرست مطالبی که دربارۀ آن ها سخن خواهید گفت اجتناب از اشتباهات رایج در شروع سخنرانی آموزش انجام مرحله اصلی سخنرانی : تمرین دادن صدایتان اجتناب از کلماتی که بخوبی ادا نمی شوند تمرین زبان بدن استفاده صحیح از فضا و محیط آماده شدن برای اشکالات تکنولوژی ممکن به پایان بردن سخنرانی : مدیریت پرسش و پاسخ ها آشنایی با روشهای معمول و تست شده پایان سخنرانی دریافت فیدبک

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Laura Bergells

249008

لورا برگلز بیش از 14 سال تجربه را به عنوان سخنران حرفه ای و سازنده اجتماعی دارد. لورا به کسب و کارهای در حال رشد کمک می کند تا پیام های خود را از طریق سخنرانی های عمومی، ارائه ها، وب سایت ها، وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارد. او به طور گسترده با متخصصان کسب و کار ، کار می کند تا آنها را در مهارت های ارتباطی خود، به ویژه درحرکت فراتر از پاورپوینت، آموزش دهد و اغلب در رسانه های منطقه ای به عنوان یک متخصص ارتباطات و بازاریابی نقل مکان می کند. وبلاگ محبوب او ، Maniactive.com ، برای کسانی که ارائه‌ها را به مخاطبان مدرن ، رسانه‌ای - آگاه تحویل می‌دهند ، ضروری است. لورا استاد راهنما در دانشکده تجارت Seidman در دانشگاه دولتی ایالت Grand Valley است و فارغ التحصیل دانشگاه ایالتی میشیگان است و دارای مدرک لیسانس در زمینه ارتباطات و جامعه شناسی است. او مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه ایالتی ایالت Grand Valley به دست آورد. شما می توانید او را در توییتر maniactive@ پیدا کنید.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه دوره فن بیان و سخنرانی

مقدمه دوره فن بیان و سخنرانی

فصل اول : آماده سازی سخنرانی تان

آماده سازی سخنرانی تان

فصل اول : آماده شدن برای سخنرانی

آماده شدن برای سخنرانی

فصل اول : ایراد سخنان آغازین یا شروع سخنرانی

ایراد سخنان آغازین یا شروع سخنرانی

فصل اول : آموزش انجام مرحله اصلی سخنرانی

آموزش انجام مرحله اصلی سخنرانی

فصل اول : به پایان بردن سخنرانی

به پایان بردن سخنرانی

فصل اول : سخن پایانی دوره فن بیان و سخنرانی

سخن پایانی دوره فن بیان و سخنرانی

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

مهارت توسعه فردی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول