صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG استفاده از پادکست برای بازاریابی محتوا

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 13

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

یکی از موفق ترین شیوه های بازاریابی و فروش که بوِیژه در ارتباط با نسل جوان موثر است ، تکنیک های اثرگذاری ( Influence ) و استفاده از بازاریابی محتوا یا همان Content Marketing است. با مشاهده این کورس آموزشی یاد می گیرید که چطور برای بازاریابی محتوا و اثرگذاری بر روی نسل جوان می توانید پادکست ساخته ، اجرا کرده و منتشر نمایید. مدرس دوره هم جنبه های فنی ساخت Podcast را به شما عزیزان یاد میدهد و هم چگونگی ساخت محتوا برای پادکست ها را تدریس می کند. عنوان اصلی : Content Marketing : How to Podcast این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 37 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدگویی آشنایی با عوامل ایجاد یک پادکست حرفه ای شروع به کار : تطبیق پادکست با نیازهای مشتریانتان سنجش بودجه و منابع پادکست انتخاب تم ، قالب و میزبان پادکست ساخت پادکست خودتان : انتخاب تجهیزات مناسب برای پادکست ویرایش ، تولید و میزبانی پادکست ایجاد کردن تقویم محتوای پادکست ضبط و تولید پادکست : تحقیق در مورد میزبان پادکست و آماده شدن برای وی ضبط و تولید پادکست بازاریابی پادکست تان : تبلیغ برای پادکست تان سنجش میزان موفقیت پادکست

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Martin Waxman

248997

مارتین واکسمن، یک استراتژیست محتوا است و وظیفه ی آموزش استراتژی دیجیتال و رسانه های آموزشی را برعهده دارد. وی، موسس سه شرکت PR و رئیس یک شرکت در زمینه ی مشاوره است و در این صنعت به مدت 25 سال کار کرده است. مارتین از نویسندگان لینکدین است و در زمینه های اجتماعی و دیجیتال، مقاله می نویسد، و یکی از اعضای مهمان Inside PR است. او عضو انجمن مشاوره ی روابط عمومی آمریکا، عضو آکادمی مشاوران و از مشاوران رسانه ی تورنتو است. مارتین در حوزه ی استراتژی دیجیتال و مدیریت ارتباطات در دانشگاه تورنتو، دوره های آموزشی را ارائه می دهد. و به عنوان استاد رسانه های اجتماعی در کالج سنکا واقع در تورنتو فعالیت می کند. وی در کنفراس هایی که در آمریکای شمالی برگزار می شود، سخنرانی می کند. مارتین درباره ی داستان سرایی چندرسانه ای، دو کتاب تخیلی منتشر کرده است. شما میتوانید مارتین را با آیدیmartin Waxman @ در توئیتر، اینستاگرام یا لینکدین دنبال کنید.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه دوره استفاده از پادکست برای بازاریابی محتوا

مقدمه دوره استفاده از پادکست برای بازاریابی محتوا

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : شروع به کار دوره استفاده از پادکست

شروع به کار دوره استفاده از پادکست

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : ساخت پادکست خودتان

ساخت پادکست خودتان

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : ضبط و تولید پادکست

ضبط و تولید پادکست

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : بازاریابی پادکست تان

بازاریابی پادکست تان

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : سخن پایانی دوره استفاده از پادکست برای بازاریابی محتوا

سخن پایانی دوره استفاده از پادکست برای بازاریابی محتوا

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

مهارت توسعه فردی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول