صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG استفاده از مثبت گرایی در زندگی شخصی و کسب و کارتان

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 12

مدت زمان دوره:

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

رهبران موثر در کنار باهوش بودن و خوب بودن در کارشان، اغلب، توانایی نگرشِ مثبت داشتن نسبت به مشکلات در سختی ها را دارند. در این دوره، یاد میگیرید که چرا مثبت بودن در محل کار مفید است و استراتژی های کاربردی برای افزایش مثبت گرائی و مقابله با موقعیتهای دشوار را کشف کنید. برندا بیلی هیز، تکنیکهایی را برای متوقف کردن افکار منفی و ایجاد محیط، روابط،عادتهای مثبت به اشتراک میگذارد. به علاوه، وی نحوه ی مثبت بودن را توضیح میدهد وقتی که به افراد و موقعیتهای منفی واکنش نشان میدهید. عنوان اصلی : Being Positive at Work این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 32 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: معرفی : خوش آمدید استفاده حداکثری از این دوره درکِ مثبت گرائی : مثبت گرائی چیست و چرا مهم است خودسنجی افزایش مثبت گرائی تان : افزایش افکار منفی افزایش افکار مثبت ایجاد محیطی مثبت توسعه ی روابط مثبت پرورش عادات مثبت غلبه بر شرایط چالش برانگیز : واکنش به افراد و موقعیتهای منفی واکنش به مرگ، شکست یا از دست دادن نتیجه گیری : برنامه ی فعالیتها

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Brenda Bailey-Hughes

248986

برندا بیلی هیوز، یک مدرس ارشد دانشکده بازرگانی Kelley است که مربی مدیریت در ارتباطات است. برندا به عنوان یکی از اعضای هیات علمی دانشکده بازرگانی کلی در دانشگاه ایندیانا تدریس می‌کند، دوره‌های آموزشی کارشناسی، برنامه های مشاوره مدیریتی Kelley Direct و دوره‌های رهبری جهانی را تدریس می‌کند، و در برنامه مشارکت اجرایی MBA بین دانشکده بازرگانی Kelley و دانشگاه Sungkyunkwan در سئول، کره‌جنوبی کار می‌کند. پروفسور بیلی - یکی از حامیان تدریس دیدگاه‌های جهانی در محیط کسب‌وکار است و یک مربی معتبر برای دانشجویان و متخصصان کسب‌وکار است که به دنبال بهبود مهارت‌های بین‌المللی خود هستند. برندا یک سخنگوی حرفه ای است که به طور مرتب در کنفرانس‌ها و کارگاه‌ها در موضوعات مختلف، از جمله مدیریت تغییر، مهارت‌های ارایه، ارتباطات بین فرهنگی، ارتباطات تاثیرگذار، و خدمات مشتری سخنرانی می‌کند. برندا با عنوان مالک مشترک Team Performance، یک شرکت مشاوره و آموزش، در آموزش ارتباطات تخصص دارد و بسیاری از مدیران شرکت Fortune 500 را آموزش می دهد. برندا دارای مدرک کارشناسی‌ارشد در زمینه ارتباطات سازمانی و توسعه حرفه‌ای است.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه دوره استفاده از مثبت گرایی در زندگی شخصی و کسب و کارتان

مقدمه دوره استفاده از مثبت گرایی در زندگی شخصی و کسب و کارتان

فصل اول : درکِ مثبت گرائی

درکِ مثبت گرائی

فصل اول : افزایش مثبت گرائی تان

افزایش مثبت گرائی تان

فصل اول : غلبه بر شرایط چالش برانگیز

غلبه بر شرایط چالش برانگیز

فصل اول : نتیجه گیری دوره استفاده از مثبت گرایی در زندگی شخصی و کسب و کارتان

نتیجه گیری دوره استفاده از مثبت گرایی در زندگی شخصی و کسب و کارتان

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

مهارت توسعه فردی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول