صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG علم رهبری

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 34

مدت زمان دوره:

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

The Science of Leadership، یک دوره آموزش تکنیک های مدیریت و رهبری در کنار مهارت های ارتباط گرفتن بر پایه تحقیقات علوم اعصاب و روانشناسی اجتماعی میباشد. این دوره در پی این است که بین چگونگی کارکرد مغز و چگونگی بهبود مهارت های ارتباطی و رهبری یک ارتباط موثر بوجود بیاورد. در این دوره شما همزمان با یادگیری چگونگی کارکرد مغز و پروسه های انگیزشی ناخودآگاه، به تفکرات خودآگاه نیز آشنا خواهید شد. با کمک دانش کسب شده در این دوره و به کار گیری مهارت های آموزش داده شده، شما میتوانید تیم و همکارانتان را در مسیر صحیح هدایت کنید. آنچه در دوره The Science of Leadership یاد خواهید گرفت: • کشف یک مدل پیشگام رهبریی که به شما کمک میکند تا خودتان و دیگران را مدیریت کنید. • تشخیص تاثیرات برنامه نویسی ژنتیکی بر رفتار ما • برقراری ارتباط با تیمتان: درک تمایز بین انگیزه موقتی و دیرپا • رسیدگی موثر به رفتار های مشکل زا که از سوگیری های شناختی و سیستم های اعتقاداتی ناخودآگاه شما منشا میگیرند. • بهبود مهارت های مربی گری با ابزار های ارتباطی قوی • به وجود آوردن تعهد در تیمتان با استفاده از دو عنصر سری •رسیدگی به مسائل مختلف همچون تبعیض های مختلف، کار همه وقت و … • اطمینان سازی، ساخت یک تیم مستحکم و ازدیاد عملکرد • بهبود پروسه تغییر، نشست ها و جلسات brainstorming • افزایش وفاداری و توقف رقابت و چشم و هم چشمی افراد

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Gregory Caremans , Brain Academy

249018

سرفصل های دوره

فصل اول : Introduction علم رهبری

Introduction

فصل اول : Our Brain

Our Brain

فصل اول : our Genetic Programming

our Genetic Programming

فصل اول : Our prior experience

Our prior experience

فصل اول : Our Environmentcontext

Our Environmentcontext

فصل اول : Conclusion علم رهبری

Conclusion

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

مهارت توسعه فردی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول