صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG افزایش فروش با تکنیک های بازیکاری

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 12

مدت زمان دوره:

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

همانطور که میدانید بازی ای سازی یا همان Gamification بسیار رایج شده است و بسیاری آن را در حوزه های مختلف در برخورد با مردم و اجتماع بکار گرفته اند. با مشاهده این کورس آموزشی یاد می گیرید که چطور تکنیک های بازیکاری یا همان Gamification را در فرآیندهای فروش برای رسیدن به بالاترین میزان فروش و حتی شکستن مرزهای فروش استفاده کنید. عنوان اصلی : Sales Gamification این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 29 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدگویی چرا بازیکاری ( Gamification ) : چرا از بازیکاری در فروش استفاده کنید چه زمان از بازیکاری در فروش استفاده کنید شروع به کار با بازیکاری : با چه بازی ای شروع کنید ایجاد کردن اولین بازی تان اجرا و راه اندازی اولین بازی تان مرحله پیشرفته : بازی های فروش گروهی اجرای بازی های مبتنی بر فعالیت اجرای بازی های فروش مبتنی بر حفاظت از دارایی ها آموزش کار با ابزارهای موفقیت : آموزش جایزه گذاشتن بازی کردن بازی ها

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Noah Fleming

249002

نوح فلمینگ نویسنده، سخنگوی و رئیس Fleming Consulting & Co است. نوح - که با شرکت هایی با درآمد سالانه 2 تا 5 میلیارد دلار کار کرده است، بر روی نشان دادن مشتریان در مورد چگونگی پیدا کردن مناسب ترین نکات اهرمی ، برای ایجاد تغییرات مثبت پایدار در شرکت ها، متمرکز شده است. او مربیگری و مشاوره را به هزاران صاحب کسب و کار، مدیران و افرادی که به دنبال رشد چشمگیر کسب و کار خود هستند، ارائه می دهد و به آنها نشان می دهد که چگونه از دارایی های پنهان که پیش از ایندر دست دارند استفاده کنند. علاوه بر این، نوح نویسنده کتاب های پرفروش ترین کتاب آمازون در رده های فروش، بازاریابی و خدمات مشتری و Evergreenاست. تحقق وفاداری مشتری پایدار است که تجارت شما را تسری می کند و مشتریان را به عنوان مشتری وفادار می شمارند. و تأثیرات طولانی مدت دارند.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه دوره افزایش فروش با تکنیک های بازیکاری

مقدمه دوره افزایش فروش با تکنیک های بازیکاری

فصل اول : چرا بازیکاری ( Gamification )

چرا بازیکاری ( Gamification )

فصل اول : شروع به کار با بازیکاری

شروع به کار با بازیکاری

فصل اول : مرحله پیشرفته

مرحله پیشرفته

فصل اول : آموزش کار با ابزارهای موفقیت

آموزش کار با ابزارهای موفقیت

فصل اول : پایان دوره افزایش فروش با تکنیک های بازیکاری

پایان دوره افزایش فروش با تکنیک های بازیکاری

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

مهارت توسعه فردی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول