صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG افزایش کارآیی تیم های کاری

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 16

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

در این دوره آموزشی یاد می گیرید که چطور به عنوان یک مدیر می توانید کارآیی تیم های کاری زیر نظر خود را افزایش دهید. مدرس دوره تکنیک ها ، مهارت ها ، دانش و ترفندهای لازم در این زمینه را تدریس می کند. زمانیکه کارآیی یا همان بازده یا راندمان کاری کارکنان شما زیاد باشد ، با تعداد نیروی کمتر و صرف زمان و پول کمتر می توانید کارهای مورد نظرتان را سریعتر انجام داده و شرکت و خودتان را ثروتمند کنید. عنوان اصلی : Boosting Your Team Productivity این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 49 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدگویی درک پیچیدگی های موجود : درک اینکه آیا در حال افزایش پیچیدگی هستید ؟ آموزش شروع به ساده سازی همه چیز : انجام تست های ساده سازی بازبینی روزهای کاری تان انجام تست EOS ایجاد کردن عاداتی که باعث راندمان کاری بالا می شوند سنجش نتایج ساده سازی ده سوال برای رسیدن به بیشتری ساده سازی ممکن آموزش ایجاد کردن عادات ساده سازی روزمره : ساده سازی عادات پاسخ گویی به ایمیل ها صرف کردن زمان کمتر در جلسات ساده سازی فرآیندهای کاری روزمره ساده سازی ارتباطات روزمره آموزش ساده سازی فرآیندهای تصمیم سازی از بین بردن قاعده های کاری بی مصرف چشم انداز ساده سازی

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Lisa Bodell

249006

لیزا بودل ، نویسنده ی کتاب های پرفروش و مدیر عامل آینده نگر است، و به شرکت ها این توانایی را می دهد تا نوآوری کنند. لیزا، یک رهبر نوآور و آینده نگر است و شرکتی را در سال 2003در زمینه ی نوآوری و خلاقیت تاسیس کرد. با برندهایی مثل Bosch وStarwood, Merck همکاری کرد، آینده نگری به بزرگترین ابزار تحقیق و آموزش نوآوری تبدیل شده است. لیزا نویسنده ی کتاب های Why Simple Wins: Escape the Complexity Trap and Get to Work That Matters وKill the Company: End the Status Quo, Start an Innovation Revolution است، که به عنوان برترین کتابهای سال2012در زمینه ی کسب و کار انتخاب شدند. لیزا بعد از اخذ مدرک تحصیلی از دانشگاه میشیگان، کارش را در شرکت لئوبرنت واقع در شیکاگو آغاز کرد و در آنجا رابطه ی بین ایده های استراتژیک و تفکر آینده نگر را کشف کرد، او قبل از سفر به نیویورک و ایجاد نوآوری همراه با آینده نگری، دو شرکت موفق تاسیس کرد. در واقع لیزا در زمینه ی مدیریت زمان، مهارت دارد، در حال حاضر هم به عنوان مشاور در موسسه بازاریابی در لندن انجمن آینده نگران حرفه ای، موسسه نوآوری تریپل هریکس و شرکت Novartis سوئیس فعالیت می کند. ، علاوه بر فعالیت های آکادمی، داور جشنواره ی نوآوری بود که در دانشگاه ویرجینیا برگزار شد و نوآوری و خلاقیت را هم در دانشگاه آمریکا و هم در دانشگاه های فوردام آموخته است. لیزا یک رهبر در زمینه ی موضوعات نوآوری و ساده سازی است و با مجله ی فوربس هم همکاری داشته است. او با شبکه ی فاکس نیوز، و نشریاتی از قبیل Forbes, Crain’s, Businessweek, The New York Times ,Fast Company ، WIRED, Investor’s Business Daily, Harvard Business Review, و The Futurist همکاری داشته است. در نشریه‌ی Weekends، به عنوان فردی که معماها را سریع حل میکند و باهوش است، شناخته شده است. او می تواند5مدل غذا درست کند ولی هنوز موفق به درست کردن همبرگر کبابی فوق العاده نشده است. به بیش از40کشور سفر کرده و از بین آنها، به قطب شمال علاقه دارد، و قادر به زندگی در مکانهای مختلف است.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه دوره افزایش کارآیی تیم های کاری

مقدمه دوره افزایش کارآیی تیم های کاری

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : درک پیچیدگی های موجود

درک پیچیدگی های موجود

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش شروع به ساده سازی همه چیز

آموزش شروع به ساده سازی همه چیز

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش ایجاد کردن عادات ساده سازی روزمره

آموزش ایجاد کردن عادات ساده سازی روزمره

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : سخن پایانی دوره افزایش کارآیی تیم های کاری

سخن پایانی دوره افزایش کارآیی تیم های کاری

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

مهارت توسعه فردی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول