صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG آماده شدن برای سخنرانی

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 27

مدت زمان دوره:

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

چه چیزی یک ارائه را جذاب میکند؟ یک ارائه که براساس تحقیق ساخته شده است و مطابق با علاقه ی مخاطبانتان است ، و برای پیش بینی و جواب به سوالات راجع به پیامتان طراحی شده است. در این دوره، نویسنده و استاد دانشگاه کسب و کار کیلی، تاتیانا کلوو به شما نحوه ی آماده شدن برای ارائه ی کسب و کار را توضیح میدهد. نحوه ی پیدا کردن داستان تان را یاد بگیرید، از احساس و منطق استفاده کنید، اعتبار بدست بیاورید، قلمرو خودتان را بسازید،و یک ارائه ی جذاب تحویل دهید. به هرحال، کتی را دنبال کنید. کتی یک متخصص جوان است و در این دوره همراه وی می بینید که چطور باید برای یک ارائه در شرکتتان آماده شوید. برخی از مباحث این دوره عبارتند از : تحلیل مخاطب تان ایجاد استراتژی برای واکنش مخاطب تان بدست آوردن اعتبار برای خودتان در ذهن مخاطب جمع آوری اطلاعات سازماندهی محتوا طراحی اسلایدها تمرین ارائه تان داشتن بخش سوال و جواب عنوان اصلی : Creating and Giving Business Presentations این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 1 ساعت و 25 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدید بهره بردن بیشتر از این دوره درک اینکه چه چیزی ارائه را جذاب میکند : چه چیزی ارائه را جذاب میکند؟ معرفی بخشهای ارائه طراحی ارائه تان : درک سطح دانش مخاطب شناسایی ارزش مخاطب ' چه سودی برای آنها دارد؟ ' ایجاد استراتژی برای واکنش مخاطب سبک ارتباطی مخاطب ساخت اعتبار طراحی ارائه تان : جمع آوری اطلاعات ایجاد تعادل بین منطق و احساس سازماندهی محتوایتان طراحی اسلایدهایتان : طراحی ارائه تان توسعه ی اسلایدها و تصاویر ساخت قلمروتان ویراستاری کردن تحویل ارائه تان : تمرین بهترین ها را ایجاد میکند آرام کردن اعصاب استفاده هوشمندانه از فضا حرکاتی که استفاده میشوند ارتباط چشمی استراتژیک پایان و شروع عالی بخش سوال و جواب فهرست ارائه تان مشخص کردن مهارتهایتان : سناریو: بخش بازخورد ارائه نتیجه گیری : مراحل بعد

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Tatiana Kolovou

248983

تاتیانا کلوو عضو هیات‌علمی دانشکده تجارت Kelley در دانشگاه ایندیانا است. او به عنوان " یک مهاجر آکادمیک " از شهر آتن، در یونان ، به آمریکا آمد. اکنون او ارتباطات تجاری و اثر متقابل فرهنگی ، آموزش می‌دهد. تاتیانا با مدیران و تیم های شرکت های بزرگ مشاوره می کند تا مهارت های ارتباطی موثر برای شرکت های بزرگ را توسعه دهد.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه دوره آماده شدن برای سخنرانی

مقدمه دوره آماده شدن برای سخنرانی

فصل اول : درک اینکه چه چیزی ارائه را جذاب میکند

درک اینکه چه چیزی ارائه را جذاب میکند

فصل اول : برنامه ریزی ارائه تان

برنامه ریزی ارائه تان

فصل اول : طراحی ارائه تان

طراحی ارائه تان

فصل اول : طراحی اسلایدهایتان

طراحی اسلایدهایتان

فصل اول : تحویل ارائه تان

تحویل ارائه تان

فصل اول : مشخص کردن مهارتهایتان

مشخص کردن مهارتهایتان

فصل اول : نتیجه گیری دوره آماده شدن برای سخنرانی

نتیجه گیری دوره آماده شدن برای سخنرانی

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

مهارت توسعه فردی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول