صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG تبدیل شدن به یک دانشجو یا هنرجوی عالی

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 14

مدت زمان دوره:

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

ه عنوان یک دانشجو ، یک هنرجو و یا یک کارمند پایین رتبه بایستی بتوانید از کمک بزرگان رشته و دانش خودتان بهره ببرید. در این دوره آموزشی همراه با مدرس مجموعه یاد می گیرید که چطور یک هنرجو یا شاگرد خوب باشید. مدرس دوره تکنیک هایی را به شما عزیزان یاد میدهد که با بکار بستن آن ها پس از مدتی خودتان به یک فرد بسیار قوی در زمینه مورد نظرتان تبدیل خواهید شد. عنوان اصلی : Being a Good Mentee این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 51 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدگویی چطور یک دانش یا هنر جوی موفق باشید : خصوصیات یک دانش یا هنر جوی موفق شناخت آن چه از روابط Mentorship می خواهید آموزش مرتبط شدن با اساتید و افراد برجسته : ارتباط با فرد برجسته تحقیق در مورد فرد برجسته و شبکه دوستان وی استفاده از مصاحبه های اطلاعات محور برای اتصال با افراد برجسته نزدیک شدن به یک فرد برجسته ایجاد روابط با فرد برجسته : برقراری روابط مورد نظر ایجاد کردن بستر اعتماد فائق آمدن بر موانع کار با استاد یا فرد برجسته مورد نظرتان ایجاد کردن اعتماد بنفس لازم در خودتان توسعه دادن روابط استاد / شاگردی یا مرید / مرادی : ایجاد کردن روابط فراتر از جنسیت آموزش سود رسانی به استاد یا فرد برجسته

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Ellen Ensher

248939

Ellen Ensher - الن انشر دکتر اِلن اِنشر، استاد مدیریت در دانشگاه Loyola Marymount در لس آنجلس است. دکتر اِنشر دارای متخصص و خبره در زمینه برنامه های مشاوره و مشاوره شغلی است و سخنران اصلی و رئیس کارگاه آموزشی برای کنفرانس ها و سازمان های دولتی و خصوصی در سرتاسر جهان است. او همچنین نویسنده "Power Mentoring" است، که نشان می دهد که چگونه می توان از طریق ایجاد یک شبکه از انواع مربیان، به طور حرفه ای پیشرفت کرد. در طول 20 سال گذشته، دکتر اِنشر برای تعدادی از سازمانها مشورت داده است. او سخنران برجسته در مشاوره به مشتریان از جمله Kraft Foods, Legg Mason, the Sisters of the Holy Cross, UCLA Executive Education, the US Navy و the World Presidents' Organization است. الن در زمینه مشاوره، مشاوره شغلی و منابع انسانی در Fast Company, Forbes, the New York Times, the Wall Street Journal و USA Today معروف شده است. او به عنوان یک مهمان در چند پادکست و رادیو و تلویزیون نمایش داده شده است، و وبلاگ او و TEDx در مورد نحوه دریافت مربی در www.ellenensher.com در دسترس هستند.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه دوره تبدیل شدن به یک دانشجو یا هنرجوی عالی

مقدمه دوره تبدیل شدن به یک دانشجو یا هنرجوی عالی

فصل اول : چطور یک دانشجو یا هنرجوی موفق باشید

چطور یک دانشجو یا هنرجوی موفق باشید

فصل اول : آموزش مرتبط شدن با اساتید و افراد برجسته

آموزش مرتبط شدن با اساتید و افراد برجسته

فصل اول : ایجاد روابط با فرد برجسته

ایجاد روابط با فرد برجسته

فصل اول : توسعه دادن روابط استاد / شاگردی یا مرید / مرادی

توسعه دادن روابط استاد / شاگردی یا مرید / مرادی

فصل اول : سخن پایانی دوره تبدیل شدن به یک دانشجو یا هنرجوی عالی

سخن پایانی دوره تبدیل شدن به یک دانشجو یا هنرجوی عالی

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

254338

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول