صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG تحلیل استراتژیک شرکت ، بازار و مشتریان

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 15

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

برای اینکه بتوانید مدیر خوبی باشید ، کسب و کاری راه بیاندازید و یا به عنوان یک کارمند ارشد در شرکت و سازمانتان به صورت مداوم رشد کنید. نیاز است که سه مقوله را بخوبی شناخته و بتوانید آنها را تحلیل کنید. این سه مورد عبارتند از : - شرکت - بازار - مشتریان در این کورس آموزشی یاد می گیرید که شرکت خودتان ، ساختار آن و شیوه های درآمدزاییش را مشخص کنید. سپس یاد می گیرید که چطور بفهمید در چه بازاری هستید و این بازار چه خصوصیات و عملکردی دارد و در نهایت یاد می گیرید که مشتری ها را شناخته ، دسته بندی کرده و راهکارهای مناسبی برای فروش به هر یک از این دسته ها پیاده کنید. به هیچ عنوان در هر سمتی که هستید و هر رویکردی که نسبت به شغل خود دارید این کورس آموزشی را از دست ندهید. عنوان اصلی : Thinking like a Leader این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 1 ساعت در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدگویی استفاده از فایلهای تمرینی شناخت و تحلیل بازار : شناخت شرکتتان شناخت نقش خودتان در شرکتتان آموزش شناخت آینده شرکتتان شناسایی آنچه شرکتتان از شما میخواهد شناخت و تحلیل بازار : مشخص کردن نقش شرکت شما در بازار شناخت Trend های بازار آموزش توسعه دانشتان از محصولات و خدمات شما در بازار آموزش شناسایی رقبایتان شناخت و تحلیل مشتریان : آموزش ارتباط بین مشتریان و شغل شما و شرکتتان شناسایی دلایل عدم خرید مشتریان آموزش حل مشکلات و عدم موافقت های مشتری تشکیل پروفایل مشتریان شناسایی مشتریان سازمانی و فروش به آن ها سخن پایانی : ایده های دیگر

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Dave Crenshaw

248974

دیو کرانشو نویسنده و مربی رهبری است که در شرکت Time، Fast Company و USA Today برجسته شده است. او استاد ساختن رهبران مولد است. او در مجله Time، USA Today، Fast Company و BBC News حضور دارد. دوره های او را در LinkedIn Learning میلیون ها نفر مشاهده کرده اند. او چهار کتاب نوشته شده است، از جمله اسطوره چند وظیفه: How "Doing It All" Gets Nothing Done، که در شش زبان منتشر شد و یک از پرفروش ترین کتابهای مدیریت زمان است. دیو به عنوان یک نویسنده، سخنران و مدرس آنلاین، صدها هزار رهبر کسب و کار در سراسر جهان را تربیت کرده است. در DaveCrenshaw.com در مورد او بیشتر بدانید.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه دوره تحلیل استراتژیک شرکت ، بازار و مشتریان

مقدمه دوره تحلیل استراتژیک شرکت ، بازار و مشتریان

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : شناخت و تحلیل بازار

شناخت و تحلیل بازار

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : شناخت و تحلیل بازار2

شناخت و تحلیل بازار2

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : شناخت و تحلیل مشتریان

شناخت و تحلیل مشتریان

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : سخن پایانی دوره تحلیل استراتژیک شرکت ، بازار و مشتریان

سخن پایانی دوره تحلیل استراتژیک شرکت ، بازار و مشتریان

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

254432

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول