صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG آموزش ساده و کاربردی حسابداری

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 22

مدت زمان دوره:

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

رابرت کیوساکی برای ثروتمند شدن از چهار توانمندی کلیدی یاد می کند که مهمترین آن ها تسلط بر حسابداری است. یکی از کارهای رایج حسابداران درج تراکنش های مالی و بدهی و بستانکاری در دفاتر ویژه حسابداری ( و البته نرم افزارهای ) حسابداری است. در این کورس آموزشی با چهار عمل اصلی حسابداری آشنا شده و پیاده سازی و عمل به آن ها را در کسب و کار خود یاد می گیرید. این چهار مورد عبارتند از : بررسی اسناد ، ثبت اسناد ، خلاصه سازی تراکنش های مالی و در نهایت مهم ترین فرایند یعنی پردازش و تحلیل تراکنش های مالی. برخی از مطالب این مجموعه عبارتند از : بررسی اسناد مالی تحلیل عملیات مالی گروهبندی تراکنش های مالی ثبت دریافت و پرداخت های پول ثبت فروش کالا و محصولات و . . . عنوان اصلی : Bookkeeping این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 1 ساعت و 33 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدگویی آموزش مطالب پیش نیاز آموزش بدست آوردن اطلاعات لازم آشنایی با صورت های مالی و آموزش کار با آن ها : شناخت و کار با ترازنامه شناخت و کار با صورت درآمد کار با صورت جریان نقدینگی آموزش چهار گام در فرایند حسابداری : آموزش آنالیز تراکنش های مالی آموزش فرمولهای حسابداری آموزش دسته بندی تراکنش ها بوسیله حساب ها مثالهایی بیشتر از دسته بندی تراکنش ها بوسیله حساب ها آموزش محاسبه و کار بر روی درآمد ، هزینه و سود سهام چگونگی اثرگذاری تراکنش ها بر روی معادلات حسابداری : ثبت اثرات تراکنش ها آموزش کسب پول نقد ، یا قرض گرفتن مقایسه ای بین فروش کالاها و ارائه خدمات آموزش اتلاف هزینه های اضافی آموزش ورودیهای دفتر روزنامه حساب و دفتر روزنامه : آموزش ثبت و کار بر روی حساب ها در دفتر روزنامه آموزش سه گام در سیکل حسابداری : آموزش آنالیز تراکنش ها پردازش ترازهای حساب ها آموزش ساخت صورت های مالی سخن پایانی : آشنایی با نقش کامپیوترها در حسابداری آموزش مسیر پیش رو

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Jim Stice

249004

جیم استیس، استاد حسابداری در BYU است. او به کارکنان شرکت های چند ملیتی، در مورد حسابداری تجاری آموزش میدهد. James D. Stice، استاد برجسته حسابداری در دانشکده حسابداری در BYU است. پروفسور استیس از سال 1988 در BYU بوده است. او سه کتاب درسی حسابداری و مقالات حرفه ای و علمی متعددی منتشر کرده است. علاوه بر این پروفسور استیس در آموزش اجرایی برای Ernst & Young، بانک مرکزی امریکا، شرکت بین المللی ماشین آلات کسب و کار، RSM McGladrey و AngloGold Limited شرکت داشته است و در INSEAD (در فرانسه و سنگاپور) و CEIBS (در چین) تدریس کرده است . او برای آموزش برتری، در کالج و دانشگاه خود شناخته شده است. پروفسور استیس در حال حاضر در هیئت مدیره شرکت بین المللی Nutraceutical International مشغول به کار است. پروفسور جیم استیس دکترای خود رااز دانشگاه واشنگتن و همچنین مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را از BYU، در حسابداری دریافت کرد.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه دوره آموزش ساده و کاربردی حسابداری

مقدمه دوره آموزش ساده و کاربردی حسابداری

فصل اول : آشنایی با صورت های مالی و آموزش کار با آن ها

آشنایی با صورت های مالی و آموزش کار با آن ها

فصل اول : آموزش چهار گام در فرایند حسابداری

آموزش چهار گام در فرایند حسابداری

فصل اول : چگونگی اثرگذاری تراکنش ها بر روی معادلات حسابداری

چگونگی اثرگذاری تراکنش ها بر روی معادلات حسابداری

فصل اول : حساب و دفتر روزنامه

حساب و دفتر روزنامه

فصل اول : آموزش سه گام در سیکل حسابداری

آموزش سه گام در سیکل حسابداری

فصل اول : سخن پایانی دورهآموزش ساده و کاربردی حسابداری

سخن پایانی دورهآموزش ساده و کاربردی حسابداری

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول