صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG کارآفرینی در درون شرکت ها

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 18

مدت زمان دوره:

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

زمانیکه مدیر و یا کارمند یک بیزینس هستید ، به این معنی نیست که نمی توانید کارآفرین باشید. در این دوره آموزشی یاد می گیرید که چطور می توانید در درون شرکت خودتان یک کارآفرین باشید و فرآیندهای مختلف مربوط به آن را پیش برده و ثروتمند شوید. مدرس دوره خود ده ها کسب و کار کوچک را در دل کسب و کارهای بزرگتر شکل داده و در این زمینه دانش و تجربه بسیار بسیار خوبی دارد. عنوان اصلی : Become an Entrepreneur Inside a Company این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 57 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : شناسایی سبک کارآفرینی خودتان آشنایی با کارآفرینی درون شرکتی آشنایی با ابداعات : آشنایی با نمونه های موفقیت به عنوان یک کارآفرین درون شرکتی فهمیدن اینکه آیا شرکت برای کارآفرینی درون شرکتی مناسب است کار کردن به عنوان یک کارآفرین درون شرکتی : پیدا کردن ایدۀ مناسب برای کارآفرینی درون شرکتی شناسایی سهامداران خودتان آشنایی با مفهوم MVP اجتناب از خطرات موجود درخواست منابع دریافت حمایت مدیریت سازمان / شرکت تنظیم سبک و اندازه ایده تان پیدا کردن مسیری برای دور زدن بن بست ها : شناسایی نقاط چرخش و نقاطی که باید ثابت قدم باشید آشنایی با دلایل شکست بسیاری از کارآفرینی های درون شرکتی اثر گذاری بر روی فرهنگ شرکت مطالعات موردی ( مثال های واقعی ) : نمونه هایی از کارآفرینی درون سازمانی از Adobe نمونه هایی از کارآفرینی درون سازمانی از Cisco کار با UPenn Medicine

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Robbie Kellman Baxter

248971

رابی کلیمان بکستر بنیانگذار استراتژیهای Peninsula Strategies LLC، یک شرکت مشاوره مدیریت است و همچنین نویسنده The Membership Economy: پیدا کردن Superusers در معاملات و ساخت درآمد معقول و مکرر ، کتابی که به عنوان یکی از پنج کتاب بازاریابی سال در Inc.com نامگذاری شده ‌است. او اصطلاح کسب و کار محبوب "عضویت در اقتصاد"، که در حال حاضر توسط سازمان ها و روزنامه نگاران در سراسر کشور و فراتر از آن استفاده می شود، را ابداع کرد. مشتریان او شامل سازمان های بزرگ مانند Netflix و انجمن ملی رستوران، و همچنین ده ها شرکت در حال رشد، را شامل میشود. در طول دوران حرفه او، رابی با مشتریان مشورت کرده یا در بیش از بیست صنایع کار کرده است. قبل از شروع شرکت Peninsula Strategies LLC در سال 2001، رابی به عنوان یک همکار شهری شهردار شهر نیویورک مشغول به کار بود، یک مشاور در Booz Allen Hamilton و یکی از فروشندگان محصولات Silicon Valley. او دارای مدرک AB از دانشکده هاروارد و مدرک MBA از مدرک کارشناسی ارشد استنفورد است. رابی با رسانه های عمده، از جمله CNN و NPR، مورد مصاحبه قرار گرفته است. رابی کلیمان بکستر بنیانگذار استراتژیهای Peninsula Strategies LLC، یک شرکت مشاوره مدیریت است و همچنین نویسنده The Membership Economy: پیدا کردن Superusers در معاملات و ساخت درآمد معقول و مکرر ، کتابی که به عنوان یکی از پنج کتاب بازاریابی سال در Inc.com نامگذاری شده ‌است. او اصطلاح کسب و کار محبوب "عضویت در اقتصاد"، که در حال حاضر توسط سازمان ها و روزنامه نگاران در سراسر کشور و فراتر از آن استفاده می شود، را ابداع کرد. مشتریان او شامل سازمان های بزرگ مانند Netflix و انجمن ملی رستوران، و همچنین ده ها شرکت در حال رشد، را شامل میشود. در طول دوران حرفه او، رابی با مشتریان مشورت کرده یا در بیش از بیست صنایع کار کرده است. قبل از شروع شرکت Peninsula Strategies LLC در سال 2001، رابی به عنوان یک همکار شهری شهردار شهر نیویورک مشغول به کار بود، یک مشاور در Booz Allen Hamilton و یکی از فروشندگان محصولات Silicon Valley. او دارای مدرک AB از دانشکده هاروارد و مدرک MBA از مدرک کارشناسی ارشد استنفورد است. رابی با رسانه های عمده، از جمله CNN و NPR، مورد مصاحبه قرار گرفته است.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

فصل اول : آشنایی با ابداعات

آشنایی با ابداعات

فصل اول : کار کردن به عنوان یک کارآفرین درون شرکتی

کار کردن به عنوان یک کارآفرین درون شرکتی

فصل اول : پیدا کردن مسیری برای دور زدن بن بست ها

پیدا کردن مسیری برای دور زدن بن بست ها

فصل اول : مطالعات موردی ( مثال های واقعی )

مطالعات موردی ( مثال های واقعی )

فصل اول : سخن پایانی

سخن پایانی

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

254364

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول