صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG آموزش کامل بازاریابی دیجیتال با Google 360 Suite

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 16

مدت زمان دوره:

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

سوئیت تجزیه و تحلیل گوگل 360، شامل مجموعه ای از ابزارهای قدرتمند است که به بازاریابان سازمانی کمک می کند تا فعالیت بازاریابی خود را برنامه ریزی، اندازه گیری و بهینه سازی کنند. در این دوره ، دیوید بوث، یک مرور کلی از سوئیت 360 گوگل ارائه میدهد و بهترین تمرین ها را به منظور استفاده از آن ابزارها در سازمان شما به اشتراک میگذارد . وی نحوه ی کار گوگل آنالیتیکس 360، تگ منیجر360، بهینه سازی360، رتبه بندی360، مرکز مخاطبان360و استودیو داده، باهم را پوشش میدهد. تا به بازاریابها در مدیریت اطلاعات و تصمیم سازی از آن ها کمک کند. او به سراغ هریک از برنامه ها میرود و بهترین تمرینها را برای هر ابزار به اشتراک میگذارد، و مثالهایی ارائه میدهد که نحوه ی استفاده از هریک از ابزارها را برای حل مشکلات معمولی که بازاریابان سازمانی امروزه با آنها مواجه هستن را نشان میدهد . برخی از سرفصل های این دوره عبارتند از : جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده با گوگل آنالیتیکس 360 ساده سازی پیاده سازی های فنی با گوگل تگ منیجر360 تست و شخصی سازی با بهینه سازِ گوگل 360 اختصاص دادن ارزش به تبلیغات با رتبه بندی360 هماهنگ کردن ارزیابی 360 به عنوان منبع اطلاعات مشتری بهینه سازی تعامل مصرف کننده ی دیجیتال مدیریت، فعال سازی و گزارش دهی در سراسر کمپین های بازاریابی چند کاناله بهینه سازی تخصیص بودجه دیجیتالی با رتبه بندی عنوان اصلی : Google 360 Suite Overview این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 1 ساعت و 5 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: معرفی : خوش آمدید مقدمه ای بر Google 360 Suite : درک پلتفرم بازاریابی دیجیتال تحلیلگر 360 سوئیت گوگل چیست ؟ شناخت اجزای تشکیل دهنده سوئیت 360 گوگل : جمع آوری و تحلیل داده با سوئیت 360 گوگل ساده سازی پیاده سازی های فنی با گوگل تگ منجر 360 تست و شخصی سازی با بهینه سازی 360 مصور سازی داده ها و گزارش دهی با استودیو داده سنجش موفقیت فعالیتهای بازاریابی با رتبه بند 360 مدیریت، ارزیابی، فعال کردن مخاطبان با مرکز مخاطبان 360 پیدا کردن دیدگاه مصرف کننده با نظرسنج 360 استفاده ترکیبی از تمامی این ابزارها : دنبال کردن مصرف کننده ی دیجیتالی معمولی یادگیری بیشتر درباره ی مصرف کننده ها تست ایده هاتون و شخصی سازی تجربیات مدیریت، فعال سازی ،گزارش دهی در سراسر کمپین های بازاریابی چند کاناله بهینه سازی اختصاص دادن بودجه دیجیتالی با رتبه بندی نتیجه گیری : مطالب بیشتر

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

David Booth

249003

David Booth انالیزور گوگل و مربی تایید شده ی AdWords است. شرکت او مشاوره هایی در مورد انالیز وب و بازار یابی ارائه میدهد. David یک مشاور و یک استاد و یکی از شرکای تاسیس کننده ی Cardinal Path است. او بیش از 10 سال است که به شرکتها و سازمان ها در امریکای شمالی و مرکزی در مورد طراحی وب، انتخاب تکنولوژی و استفاده از ان، بازاریابی موتورهای جستجو، انالیز و هوش تجارت، انالیزهای اماری و ازمون های تبدیل، مشاوره هایی ارائه میدهد. David سمینارها، دوره هی اموزشی، و جلساتی را در مورد انالیز وب سایت و جستجو و بازایابی برای مخاطبانی از مدیران ارشد گرفته تا تیم های عملیات اجرایی برگزار کرده است. او در توسعه ی برنامه ی تحت وب به عنوان یک مهندس و مشاور از سال 1998 شرکت کرده است، که شروع حرفه ی او به عنوان یک مهندس فنی بازاریابی در intel بود. او همچنین دو سال با Peace Corpها سپری کرد، در این مدت مشغول توسعه و ایجاد وب سایتهایی برای جذب کمک هزینه ها و حمایتهای بین المللی NGOهای گواتمالا و سازمانهای توسعه دهنده ی محلی بود. David یک انالیزور گوگل و AdWords و یک مربی تایید شده ی Website Optimizer هست و شرکت او شریک Google Analytics, AdWords, Website Optimizer, و Urchin هست. David مدرک MBA مدیریت بین المللی خود را از Monterey Institute of International Studies گرفت. و دارای مدرک کارشناسی در مهندسی کامپیوتر و الکترونیک از دانشگاه Illinois در Urbana-Champaign است.

سرفصل های دوره

فصل اول : معرفی

معرفی

فصل اول : مقدمه ای بر Google 360 Suite

مقدمه ای بر Google 360 Suite

فصل اول : شناخت اجزای تشکیل دهنده سوئیت 360 گوگل

شناخت اجزای تشکیل دهنده سوئیت 360 گوگل

فصل اول : استفاده ترکیبی از تمامی این ابزارها

استفاده ترکیبی از تمامی این ابزارها

فصل اول : نتیجه گیری

نتیجه گیری

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

254073

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول