صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG مدیریت فروش با کمک تحلیل و مدیریت داده ها

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 12

مدت زمان دوره:

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

داده و اطلاعات این روزها همه جنبه های زندگی ما را فراگرفته اند. مدیران فروش و فروشنده های حرفه ای می توانند با استفاده از داده ها فرآیندهای فروش خود را کاملا متحول کنند. با مشاهده این کورس آموزشی یاد می گیرید که چطور به عنوان یک مدیر فروش می توانید از داده ها برای تحلیل مشتری ها ، بازار و انتظارات مشتری ها و بازار استفاده کنید و همچنین مدیریت بهتر تیم فروش خودتان را با کمک گرفتن از داده ها یاد می گیرید. عنوان اصلی : Sales Data-Driven Sales Management این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 31 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدگویی مدیریت فروش مبتنی بر داده ها چیست ؟ آموزش شروع به کار با مدیریت فروش مبتنی بر داده ها : آموزش مبانی بحث آشنایی با مزایای استفاده از داده ها استفاده از تحسین به جای دیسیپلین ایجاد کردن نتایج مورد نظر از تلاش در زمینه مدیریت فروش مبتنی بر داده ها : صحبت با دیگران در مورد دلایل اهمیت مدیریت فروش داده محور دنبال چه چیزی باشید ایجاد کردن دوایر لازم کار با داده های خوب ، داده های بد و داده های بزرگ ( Big Data ) : مزایا و معایب اتومات سازی چه زمانی داده ها بی ارزش هستند دست به کار شدن : قوانین طلایی آشنایی با دیگر قوانین طلایی

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Noah Fleming

249002

نوح فلمینگ نویسنده، سخنگوی و رئیس Fleming Consulting & Co است. نوح - که با شرکت هایی با درآمد سالانه 2 تا 5 میلیارد دلار کار کرده است، بر روی نشان دادن مشتریان در مورد چگونگی پیدا کردن مناسب ترین نکات اهرمی ، برای ایجاد تغییرات مثبت پایدار در شرکت ها، متمرکز شده است. او مربیگری و مشاوره را به هزاران صاحب کسب و کار، مدیران و افرادی که به دنبال رشد چشمگیر کسب و کار خود هستند، ارائه می دهد و به آنها نشان می دهد که چگونه از دارایی های پنهان که پیش از ایندر دست دارند استفاده کنند. علاوه بر این، نوح نویسنده کتاب های پرفروش ترین کتاب آمازون در رده های فروش، بازاریابی و خدمات مشتری و Evergreenاست. تحقق وفاداری مشتری پایدار است که تجارت شما را تسری می کند و مشتریان را به عنوان مشتری وفادار می شمارند. و تأثیرات طولانی مدت دارند.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

فصل اول : آموزش شروع به کار با مدیریت فروش مبتنی بر داده ها

آموزش شروع به کار با مدیریت فروش مبتنی بر داده ها

فصل اول : ایجاد کردن نتایج مورد نظر از تلاش در زمینه مدیریت فروش مبتنی بر داده ها

ایجاد کردن نتایج مورد نظر از تلاش در زمینه مدیریت فروش مبتنی بر داده ها

فصل اول : کار با داده های خوب ، داده های بد و داده های بزرگ ( Big Data )

کار با داده های خوب ، داده های بد و داده های بزرگ ( Big Data )

فصل اول : دست به کار شدن

دست به کار شدن

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

254123,254425

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول