صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG مدیریت و رفع تعارض

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 17

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

امروزه کسب و کارها پیچیدگی های بسیاری دارند ، همچنین رقابت و سرعت که جزئی جدایی ناپذیر از بازارهای کار است همه و همه دست به دست هم می دهند تا استرس و تنش افزایش پیدا کند و ممکن است گاهی در فضاهای کاری بین همکاران ، مدیران و کارمندان ، و یا صاحبان مشاغل و مشتریان شاهد برخوردها و تعارضاتی باشیم. رفع این تعارضات به فرایند رسیدن به اهداف کسب و کار بسیار کمک خواهد کرد ، با مشاهده این کورس آموزشی اجتناب از وقوع چنین برخوردهایی و رفع آن ها در صورت وقوع را به خوبی خواهید آموخت. عنوان اصلی : Conflict Resolution Fundamentals این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 49 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدگویی و آشنایی با مدرس مجموعه آموزش استفاده از فایلهای تمرینی آموزش ساختار تعارضات معمول در سازمان ها و شرکت ها : آشنایی بیشتر با این تعارضات آشنایی با سبک های پاسخگویی به تعارض در فضای کار آموزش تکنیک ها و تاکتیک هایی برای ادامه دادن کارها در فضایی تعارض آلود آموزش در رابطه با مبحث تعصب های شناختی (Cognitive Bias ) آموزش مبانی نفوذ در دیگران و رفع مشکلات موجود با آن ها آموزش مراحل و گامهای رفع تعارض : مقدمه گام اول – شناخت وضعیت و مشکل گام دوم – ایجاد کردن اعتماد و حسن نیت گام سوم – پرسیدن سوالهایی به منظور درک مشکل گام چهارم – آموزش تکنیک های رفع سریع تعارض گام پنجم – استفاده از تکنیک های Brainstorming گام ششم – توافق کردن آموزش دیگر موارد موجود در رابطه با تعارض سازمانی : آموزش تکنیک های کارکردن با افراد و همکاران تعارض بر انگیز مروری بر یک نمونه از تعارض و رفع مشکل با استفاده از آموخته های این مجموعه آموزش

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Lisa Gates

248980

لیزا گیتس مشاور مذاکره و مربی اجرایی است که به افراد با پتانسیل بالا برای مذاکرات قدرتمند کمک می‌کند. او همچنین به عنوان یکی از موسسین شرکت‌ها، برنامه‌هایی را طراحی می‌کند که به شرکت‌ها و سازمان‌ها کمک می‌کند تا به زنان در موضوعاتی مانند مذاکره، حل اختلاف و هنر آموزش در محل کار کمک کنند. او یکی از نویسندگان مکرر مجله فوربس، The Muse، و LinkedIn است و کاره‌ای او در NPR و سی ان ان، و در نیویورک‌تایمز، مجله وال استریت، مجله More، و Real Simple ، در میان دیگر نشریات مورد استفاده قرار گرفته‌ است.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش ساختار تعارضات معمول در سازمان ها و شرکت ها

آموزش ساختار تعارضات معمول در سازمان ها و شرکت ها

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش مراحل و گامهای رفع تعارض

آموزش مراحل و گامهای رفع تعارض

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش دیگر موارد موجود در رابطه با تعارض سازمانی

آموزش دیگر موارد موجود در رابطه با تعارض سازمانی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

254349,254426

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول