صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG نبوغ مالی و بیزینسی برای کارآفرینان ، مدیران و کارمندها

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 22

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

همه ما با افرادی برخورد داشته ایم که براحتی کسب و کارهای جدید راه اندازی می کنند و در آن ها موفق می شوند ، یا کسانی که پس از وارد شدن در یک شرکت به سرعت ترفیع گرفته و در شغل خود پله های ترقی خیلی سریع طی می کنند. این افراد به تیزهوشی تجاری و مالی رسیده اند ، برا همین می توانند کارآفرینان ، کارمندان و یا مدیران بسیار موفقی باشند. با مشاهده این کورس آموزشی بسیار ارزشمند زیر و بم و صفر تا صد اصول و مبانی و تکنیک ها و ترفندهای ایجاد فراست یا تیزهوشی کاری و بیزینسی در خودتان را یاد می گیرید. در این کورس آموزشی هم مبانی و اصول کسب و کار آموزش داده می شود و هم تکنیک ها و ترفندهای پولدارهای موفق. عنوان اصلی : Business Acumen این مجموعه آموزش ویدیویی و به مدت زمان 1 ساعت و 6 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدگویی و آشنایی با مبانی آشنایی با آنچه باید بدانید آموزش مبانی بیزینس و فراست و هوشمندی تجاری : ایجاد کردن هوش تجاری آشنایی با واژگان موجود در فراست یا هوشمندی بیزینسی آموزش شناخت و ساخت و تغییر مدل کسب و کارتان : تعریف محصولات و خدمات ایجاد کردن لیست پیشنهادات به مشتریان ساخت و توسعه استراتژیهای قیمت گذاری ایجاد کردن استراتژیهای رشد آموزش مباحث مالی کسب و کارها : آموزش جامع سود و زیان آشنایی با اهرم های کارایی مالی آموزش ارزیابی دیگر روندهای مالی آموزش تنظیم و کار بر روی استراتژیهای کسب و کار : ارزیابی محیط رقابتی بازار آموزش رقابت و پیروزی در رقابتهای کسب و کار سنجش و پیاده سازی زنجیره ابتکارات آموزش تنظیم اولویت ها آموزش انجام عملیات مربوط به کسب و کار : شناخت عملیات کسب و کارتان آموزش چگونگی فروش و کار در بازار آموزش عملی تحقیق و توسعه آموزش ساخت محصولات جدید آموزش مدیریت نیروها

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Mike Figliuolo

248946

مایک فلیلوو Mike Figliuolo بنیانگذار و مدیر عامل thinkLEADERS، LLC، یک شرکت آموزش حرفه ای خدمات متخصص در توسعه رهبری است. او یک سخنران و وبلاگ نویس مشهور در مورد موضوعات رهبری، ارتباطات، تصمیم گیری، حل مسائل و مهارت های تجاری بحرانی است. فارغ التحصیل افتخاری از West Point، مایک در ارتش ایالات متحده به عنوان یک افسر ارتش خدمت کرد. پیش از تاسیس شرکت خود، او یک استاد دانشگاه Duke بود، یک مشاور در McKinsey & Company و یک مدیر اجرایی Capital One و Scotts Miracle-Gro. او نویسنده چند مقاله است: "رویکرد ساده به رهبری شخصی قدرتمند" (www.onepieceofpaper.com)، "سرب در داخل جعبه: رهبران هوشمند چگونه تیم خود را به نتایج بی نظیر هدایت می کنند" (www.leadinsidethebox.com) و "قدم ظریف: ایجاد یک توصیه قانع کننده، ایجاد پشتیبانی گسترده و تأیید آن" (www.elegantpitch.com). وبلاگ مایک و برنامه های آموزشی او را می توان در www.thoughtleadersllc.com یافت.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش مبانی بیزینس و فراست و هوشمندی تجاری

آموزش مبانی بیزینس و فراست و هوشمندی تجاری

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش شناخت و ساخت و تغییر مدل کسب و کارتان

آموزش شناخت و ساخت و تغییر مدل کسب و کارتان

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش مباحث مالی کسب و کارها

آموزش مباحث مالی کسب و کارها

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش تنظیم و کار بر روی استراتژیهای کسب و کار

آموزش تنظیم و کار بر روی استراتژیهای کسب و کار

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش انجام عملیات مربوط به کسب و کار

آموزش انجام عملیات مربوط به کسب و کار

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : سخن پایانی

سخن پایانی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

254369

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول