صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG ابزارها و تکنیک های مدیریت لیست کارها

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 13

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

در این دوره با تکنیک های مفیدی برای پیگیری کارهای روزمره درلیست های کاغذ ، و همچنین برنامه هایی برای مدیریت موثر لیست های کاری دیجیتالی آشنا می شوید. مربی این دوره، نحوه رسیدگی به لیست کارهای شما و اولویت بندی موارد با استفاده از تکنیک های مختلف را توضیح می دهد. او نقاط قوت، نقاط ضعف و عملکرد این روش ها را بیان می کند. عنوان اصلی : Managing To-Do Lists این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 53 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: معرفی : خوشامد گویی مواردی که باید بدونین استفاده از 5 نوع لیست کاغذی مهم : استفاده از لیست چند ستونه برای دسته بندی ایجاد یک سیستم لیست کارت یادداشت استفاده از چند دفترچه برای مدیریت لیست های پروژه محور زمان بندی آیتم های کاری شما در تقویم ایجاد یک لیست کاغذی جالب و کاربردی با PocketMod استفاده از پنج برنامه مهم برای مدیریت لیست : ساده سازی لیست با برنامه کلیر سازمان دهی و فیلتر کردن با برنامه Todoist همکاری کردن بوسیله برنامه Any.do اولویت بندی با برنامه 2Do اضافه کردن کمی سرگرمی با برنامه کاری CARROT نتیجه گیری : مرور مفاهیم

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Suzanna Kaye

248963

سوزانا کی - Suzanna Kaye سوزانا متخصص سازمان دهی کارها و افزایش بهره وری است. یکی از توانمندی های ایشان ساده سازی کارهای بهم ریخته و پیچیده است. ایشان حرفه خود را به عنوان متخصص سازمان دهی و بهره وری از سال 2006 آغاز کرده است. سابقه کاری سوزانا در زمینه های کسب و کار ، امور مالی و علوم دانشگاهی است. برخی از سمت های سابق وی شامل موسس همکار ، مدیر و استاد دانشگاه بوده است.

سرفصل های دوره

فصل اول : معرفی

معرفی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : استفاده از 5 نوع لیست کاغذی مهم

استفاده از 5 نوع لیست کاغذی مهم

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : استفاده از پنج برنامه مهم برای مدیریت لیست

استفاده از پنج برنامه مهم برای مدیریت لیست

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : نتیجه گیری

نتیجه گیری

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

مهارت توسعه فردی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول