صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG ارائه خودتان به گونه ای که ارزش های شما دیده شود

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 12

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

خیلی اوقات دیگران نمی توانند شما را بخوبی درک کنند و به همین خاطر پی به ارزشمند بودن شما نمی برند. چنین اتفاقی در دنیای کسب و کار یک فاجعه است. با مشاهده این کورس آموزشی یاد می گیرید که چطور حضور پیدا کنید تا دیده شوید و چطور سخن گفته و رفتار کنید تا دیگران پی به ارزشمندی شما ببرند. مدرس دوره مطالب را به زبانی ساده و در حین بیان مثالهای واقعی به شما عزیزان یاد میدهد. عنوان اصلی : Learning to be Approachable این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 32 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدگویی کمی در رابطه با دیده شدن درست از منظر دیگران : چطور متوجه می شوید که از منظر دیگران درست دیده نشدید دیگران چطور شما را می بینند زبان بدن و نقش آن در درست دیده شدن پرورش دادن ذهنیت درست دیده شدن در خودتان خودتان را قابل دسترس تر کنید عملیاتی کردن درست دیده شدن : دیگران را مشارکت دهید چطور گفتگو را آغاز کنید چطور گفتگو در این مورد را با دیگران عمیق تر کنید چطور این کار را در فضای آنلاین انجام دهید چطور همگام با رشد شغلتان این کار را ادمه دهید

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Dorie Clark

248968

دوری کلارک استاد مدیریت امور بازرگانی در دانشکده تجارت Fuqua دانشگاه Duke و نویسنده Reinventing You و Stand Out است که به عنوان یک کتاب رهبری شماره یک سال 2015 توسط مجله چاپ شد و یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های واشینگتن پست بود. دوری همچنین سخنگوی مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری پیشین بود، دوری توسط نیویورک تایمز به عنوان "متخصص در بازسازی خود و کمک به دیگران برای تغییرات در زندگی خود" معرفی شد. او مشارکت دائمی در بازاریابی کسب و کار در مجلات Harvard Business Review و Time و Entrepreneur دارد. Dorie به عنوان یک متخصص برند توسط Associated Press، Inc. و Fortune شناخته شده است، مشاور و سخنران استراتژی بازاریابی برای مشتریان از جمله گوگل، مایکروسافت، دانشگاه ییل، Fidelity، وزارت امور خارجه ایالات متحده و بانک جهانی است. شما می توانید نسخه رایگان 42 صفحه ای از کتاب "خود ارزیابی" او را دانلود کنید و در باره او بیشتر در dorieclark.com اطلاعات کسب کنید.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : کمی در رابطه با دیده شدن درست از منظر دیگران

کمی در رابطه با دیده شدن درست از منظر دیگران

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : عملیاتی کردن درست دیده شدن

عملیاتی کردن درست دیده شدن

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : سخن پایانی

سخن پایانی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

مهارت توسعه فردی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول