صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG استراتژی برندینگ برای معروف شدن در بازار

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 17

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

برند های بزرگ، ارزش زیادی برای کسب و کار به ارمغان می آورند. در این دوره، با نحوه ایجاد یک استراتژی برند قانع کننده آشنا خواهید شد. و به شما برای تعیین یک شعار تاثیرگذار برای برندتان کمک می کند. همچنین این دوره مفهوم نردبان مزایا و نحوه ی ارتقا در آن را نشان می دهد. به علاوه، با ایجاد شخصیت وکیفیتی برای برندتان و یک استراتژی فعال سازی، انگیزه ای برای خرید مشتریان ازشما ایجاد میکند. عنوان اصلی : Create A Brand Strategy این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 57 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: معرفی : ‏خوشامدگویی استراتژی برند چیست؟ ایجاد چارچوب برای استراتژی ‏: ‏آماده شوید گوش کنید جمع آوری کنید ‏ شعار برند تان را تعیین کنید : ‏بررسی کنید ‏نردبان ‏بیانیه اصلی ‏ ‏ شخصیت برندتان را توصیف کنید : الگو شخصیت وکیفیت جنبه های شخصیتی ‏ استراتژی خود را فعال کنید : طراحی ‏بریف خلاق ‏ارزیابی خلاقیت دورنما : به کارگیری چارچوب p برنامه شروع، توقف و ادامه مراحل نهایی

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Lindsay Pedersen

249001

لیندسی پدرسن، یک استراتژیست نام تجاری باستراتژی برند Ironcladا است. لیدنسی، یک استراتژیست نام تجاری است و در این زمینه تخصص دارد و از رویکردهای علمی برای ساخت برند استفاده می کند لیدنسی به رهبران کمک می کند، برند Ironclad را ارتقاء دهند. لیدنسی قبل از کار در زمینه استراتژی نام تجاری Ironclad ، مدیر بخش برند شرکتClorox بود، و وظیفه رهبری مشاغل زیادی ازشرکت Cloroxگرفته تا شرکت Armor در سراسر بریتانیا را بر عهده داشت. حالا، علاوه بر ایجاد استراتژی های تجاری برای مشتریان، از یک رویکرد مدیریتی خاص استفاده می کند: رهبرانی که در حال پیشرفت هستند اما برای پیشرفت، تلاش می کنند. او از یک روش خاص برای ایجاد یک استراتژی تجاری استفاده می کند که به کسب وکار کمک می کند تا پیشرفت کند، و به رهبران خود این توانایی را می دهد که با هدف، و تمرکز پیشرفت کنند.

سرفصل های دوره

فصل اول : معرفی

معرفی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : ایجاد چارچوب برای استراتژی ‏

ایجاد چارچوب برای استراتژی ‏

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : شعار برند تان را تعیین کنید

شعار برند تان را تعیین کنید

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : شخصیت برندتان را توصیف کنید

شخصیت برندتان را توصیف کنید

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : استراتژی خود را فعال کنید

استراتژی خود را فعال کنید

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : دورنما

دورنما

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

مهارت توسعه فردی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول