صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG استفاده از استراتژیهای چابک در شرکت ها و سازمان ها

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 17

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

نظریه مدیریت تغییر این است که شما از یک حالت به حالت دیگری میروید. اما تغییر دائمی اخیرا طبیعی شده است. در این دنیای جدید کار ، رهبران سازمانی نیاز به استراتژی سریع برای ادامه روند تغییر دارند ، و باید اطمینان حاصل کنند که روی چیزهای مناسب تمرکز دارند. در این دوره آموزشی ، گری بولز یکی از بنیانگذاران Eparachut ، چیزی را که به معنای تبدیل شدن به یک سازمان سازنده است را بیان میکند. که شامل : تصمیماتی در مورد اینکه چه کسی رو باید استخدام کنیم ، ارزش شرکت چه اهمیتی دارد ، نحوه ادغام فرآیندها ، چگونگی فکر کردن در مورد ریسک ، رفتارهایی که رهبران سازمان بعنوان الگو برای بقیه افراد سازمان باید داشته باشند. مباحث دوره عبارتند از : استراتژی و سرعت تغییر تبدیل شدن به یک سازمان تطبیقی هماهنگ کردن فعالیتها با اهداف استراتژیک درک فرهنگ ریسک مدل سازی رفتار تطبیقی حفظ یک سازمان سازگار ساده سازی فرآیندها و شیوه های خود باقی ماندن در حالت سریع عنوان اصلی : Strategic Agility این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 1 ساعت و 5 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: معرفی : خوشامدگویی اختلال در کار و در محیط کار : استراتژی و سرعت تغییر سازمانها چطور جداسازی میشوند چطور تغییرات را مدیریت کنیم چگونگی ایجاد یک سیستم رشد تبدیل شدن به یک سازمان تطبیقی : انتهای استراتژی عالی درک کردن سرعت فرهنگ سازمانی و سرعت بازنگری اهداف سازمان هماهنگ سازی فعالیتها با اهداف استراتژیک چگونگی پذیرفتن فرهنگ ریسک پذیری مدل سازی رفتار تطبیقی حفظ یک سازمان تطبیقی : چطور یک سازمان دیجیتالی باشیم ساده سازی فرآیندها و عملیات سازمان چطور میتوانند خوب عمل کنند و خوب باشند آیا شما به اهداف استراتژیکیتان دست پیدا کرده اید؟ نتیجه گیری : تبدیل شدن به سازمانی برای آینده چطور قبل و از موعد سریع باشیم

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Gary Bolles

249000

گری بولز، مدرس و موسس eParachout است. eParachute با الهام از بهترین کتاب شغلی که "What Color Is Your Parachute" نام دارد، برنامه های آنلاین و شخصی را برای کمک به شکارچیان شغلی و تغییر شغلی فراهم می کند. یک راهنمای عملی برای شکارچیان شغلی و حرفه ای. گری به عنوان یک شریک در Charrette LLC، به مشتریان کمک می کند تا روند گسستگی را شناسایی و درک کنند، اغلب از طریق کنفرانس های استراتژیک، مشاوره نوآوری و ابتکارات همکاری. او به عنوان یک مشاور استراتژیک برای مشتریان مانند Google, Singularity University, Yahoo!, TED, the United Nations, the New Zealand government, the Guggenheim Museum, L'Oréal, Red Bull, National Australia Bank و the London Business School کار میکند. گری به صورت منظم در مورد آینده شغلی و یادگیری، سخنرانی می کند و نوشته ها و سخنرانی هایش را در LinkedIn و SlideShare منتشر می کند. او همچنین انواع کنفرانس ها و رویدادهای استراتژیک مانند DGREE، کنفرانس 2010 که بر آینده آموزش عالی متمرکز شده است، و SOCAP، یک گردهمایی برای کارآفرینان و سرمایه گذاران، تاثیر می گذارد. او قبلا مدیر بخش نشریات فناوری مانند Yahoo! Internet Life بود، و همچنین میزبان TechTV's Working the Web است.

سرفصل های دوره

فصل اول : معرفی

معرفی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : اختلال در کار و در محیط کار

اختلال در کار و در محیط کار

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : تبدیل شدن به یک سازمان تطبیقی

تبدیل شدن به یک سازمان تطبیقی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : حفظ یک سازمان تطبیقی

حفظ یک سازمان تطبیقی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : نتیجه گیری

نتیجه گیری

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

مهارت توسعه فردی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول