صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG افزایش فروش از طریق تطابق سیستم فروش با حل مشکلات مشتریان

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 15

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

بزرگترین عامل فروش موفق انگیزه فروشنده برای حل مشکلی در زندگی ، کار و یا روابط خریدار است. در این کورس آموزشی منطبق نمودن پروسه ها ، صحبت ها و فعالیت های خود در جهت رفع مشکلات مشتریان را خواهید آموخت. بدین شکل می توانید به فروش موفق و چند برابری نسبت به روشهای معمول دست پیدا کنید. عنوان اصلی : Sales Foundations این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 1 ساعت و 2 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم : مقدمه : خوش آمدگویی و آشنایی با مدرس آموزش در رابطه با ذهنیات و عادت های خریداریان و مقایسه آن با آنچه شما در ذهن دارید : مهمترین ابزار برای خرید و حتی فروش مغز شماست آشنایی با ذهن خریدار شناسایی انواع مشتریان و ایجاد انگیزه خرید در هر نوع از مشتریان : شناخت مشتریان بالقوه اهمیت پی بردن به مشکل مشتری و چگونگی انجام این کار آشنایی با مشوق های خرید شناخت موانع موجود در سر راه خرید مشتری آموزش راهکارهای بی نظیر و حرفه ای فروش : بیان تفاوت های میان دو سبک فروش ایجاد راهکارهایی برای فروش به مشتریان چگونه راهکاری که برای حل مشتری دارید را اثبات کنید پیاده سازی راهکاری که برای فروش دارید آموزش روندهایی که به فروش ختم می شوند: ارزش پروسه های فروش موثر اجزای یک فرآیند فروش موفق بهبود فرآیندهای فروشتان

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Jeff Bloomfield

248966

Jeff Bloomfield - جف بلومفیلد جف بلومفیلد مربی فروش و مدیریت و نویسنده فروش مبتنی بر داستان است. جف بلومفیلد بخشی اعظمی از حرفه خود را در Genentech، در نقش های مختلف رهبری از فروش و بازاریابی به توسعه رهبری، صرف کرده است. او بنیانگذار دو شرکت مشاوره ای، Braintrust و Apex Training & Development است و به مخاطبان در موضوعات مدیریت، ارتباطات، فروش مبتنی بر داستان و تاثیر قدرتمند علوم اعصاب در فروش و بازاریابی صحبت می کند. جف کتاب "فروش مبتنی بر داستان" را نوشت و چندین شرکت Fortune 500 را در زمینه فروش و مربیگری مبتنی بر داستان آموزش داده است، به عنوان مربی اجرایی برای مدیران ارشد شرکت های Fortune 500 عمل کرد، با استراتژی، فروش و بازاریابی و رهبری برای شرکت های مختلف مشورت نمود و از ده تا ده هزار کارمند را آموزش داده است.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش دررابطه با ذهنیات و عادت های خریداران و مقایسه آن با آنچه شما در ذهن دارید

آموزش دررابطه با ذهنیات و عادت های خریداران و مقایسه آن با آنچه شما در ذهن دارید

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : شناسایی انواع مشتریان و ایجاد انگیزه خرید در هر نوع از مشتریان

شناسایی انواع مشتریان و ایجاد انگیزه خرید در هر نوع از مشتریان

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش راهکارهای بی نظیر و حرفه ای فروش

آموزش راهکارهای بی نظیر و حرفه ای فروش

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش روندهایی که به فروش ختم میشوند

آموزش روندهایی که به فروش ختم میشوند

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : نتیجه گیری

نتیجه گیری

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

مهارت توسعه فردی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول