صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG انتقال افراد فنی به شغل مدیریت

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 15

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

اغلب اوقات، حرفه ای ها بر اساس میزان مهارت های فنی خود فرصتی برای گرفتن مسئولیت های مدیریتی به دست خواهند اورد. هرچند که نقش های مدیریتی بسته به نتایج مورد نیاز، به مهارت های بسیار متفاوتی نیاز دارد. در این مطلب، سارا کندی به عنوان آموزش دهنده نقش مدیریت، به شما کمک خواهد کرد تا ترکیب درستی از مهارت های شخصیتی و عملی بدست آورید برای یکپارچه سازی موضوعات، ایجاد تیم اجرایی کارامد و افزایش تاثیر شما به عنوان یک رهبر. سارا به شما نشان خواهد داد که چگونه از طریق بدست اوردن زوایای دید جدید درباره قدرت مدیریت و یافتن نقاط ضعف در طی توسعه پیش بینی های آینده و نتایج تیمی، به نقش مدیریت منتقل شوید. سرفصل های مهم او شامل: خودآگاهی، هوش احساسی، مهارت برقراری ارتباط، ایجاد روابط و انگیزه دادن به تیم است. این دوره شامل موارد زیر است: انتقال از مهارت های فنی به مهارت های ایجاد روابط خوداگاهی بیشتر روابطی با تاثیرگذاری بیشتر انتقال از نتایج فردی به گروهی گسترش دورنمای کاری شما ایجاد روابط کاربردی و خلاقانه عنوان اصلی : Transitioning from Technical Professional to Manager این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 1 ساعت و 8 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش امدگویی انجام انتقال : انتقال از مهارت های فنی به مهارت های ایجاد ارتباط توسعه خودآگاهی تربیت هوش احساسی ایجاد مهارت های ارتباطی مطالعه موردی انجام انتقال توجه به نتایج گروهی : دورنمای تجاری تجربه مشتری مطالعه موردی : مدیریت همراه با دورنمایی توسعه یافته تعهد به مردم و رابطه : رهبر-مربی شرایط موفقیت گروه روابط مطالعه موردی : ارزش پرورش مدیران آینده سخن پایانی : نتیجه

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Sara Canaday

248947

سارا کانادای، کارشناس توسعه، سخنران و نویسنده ی توسعه رهبری است.وی به شرکتها کمک می کند تا رهبران موفق تر و تاثیرگذارتری داشته باشند. سارا 15 سال سابقه کار در شرکت دارد، هدیه ای بی نظیر برای ارتباط با مخاطبان و اطمینان از راه انداختن راهبردهای عملی برای تغییر مهارت های رهبری، بهبود روابط تجاری و تقویت عملکرد دارد. سابقه ی کاری او بیش از 20سال است، کارهای اجرایی او عبارتند از: فروش، عملیات، انجام توسعه سازمانی با.Texas Mutual و USAA سارا پس از تشکیل شرکت خود، تخصص خود را در توسعه رهبری، مدیریت اجرایی، نام تجاری و هوش هیجانی به اشتراک گذاشت. دیدگاه او باعث شده است که صدها تیم و افراد مختلف در سراسر کشور تغییرات استراتژیک ایجاد کنند.سارا عضو انجمن ملی سخنرانان جهانی و مربی اجرایی مرکز رهبری خلاق یاCCL است او در مجموعه (CCL) از ابزار بازخورد360درجه استفاده کرده است و از طریق چند سیستم، ارزیابی هوش هیجانی یا EQ i 2.0 را انجام می دهد. سارا در تعدادی از مجلات و برنامه های تلویزیونی به شهرت رسیده است که مهمترین آنها Leadership-Wired, Forbes, The Huffington Post, Psychology Today, CNBC, و انجمن مدیریت است. سارا، نویسنده ی کتاب پرطرفدار در زمینه ی کسب و کار است، عنوان این کتاب: You ‑ According to Them:کشف نقاط ضعفی که بر شهرت و حرفه ی شما تاثیر می گذارند.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : انجام انتقال

انجام انتقال

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : توسعه دیدگاه

توسعه دیدگاه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : تعهد به مردم و رابطه

تعهد به مردم و رابطه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : سخن پایانی

سخن پایانی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

مهارت توسعه فردی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول