صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG ایجاد ارزش و فرهنگ های سازمانی

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 14

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

فرهنگ یک سازمان نشان دهنده ی ارزش ها ،سیاست گذاری ها ، رویکرد ها ، ساختار و باور های آن است. فرهنگ عنصر تاثیر گذاری است که مرز های خصوصیات و عملکرد یک کمپانی را میسازد ، تثبیت میکند و تغییر میدهد . در این دوره ی آموزشی رهبر و مشاور سارا کانادی فرهنگ سازمانی را تعریف کرده و انواع مختلف آن را در دنیای کسب و کار امروز شرح میدهد . همچنین برای کمپانی های تازه تاسیس شده استراتژی های موثری را بیان میکند تا بتوانند فرهنگ سالمی را پایه گذاری کنند . برای کمپانی های با سابقه ی بیشتر که فرهنگ خاص خودشان را دارند نیز وی به بیان راهکار ها و برنامه هایی برای تغییر فرهنگ . ایجاد محیط کارا تر و سالم تر میپردازد. به علاوه ، مدرس نقش رهبر در موفقیت گروه را هم توضیح میدهد. عنوان اصلی : Organizational Culture این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 54 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدگویی درک فرهنگ سازمانی : تعریف فرهنگ سازمانی چرا فرهنگ سازمانی اهمیت دارد عناصر سازنده ی فرهنگ سازمانی مروری بر انواع فرهنگ : مدل سنتی فرهنگ مدل پیشرفته ی فرهنگی ایجاد کردن فرهنگ سازمانی : فاکتور های اساسی ایجاد قالب های فرهنگی مثال هایی از فرهنگ سازمانی تغییر دادن فرهنگ سازمانی : تشخیص زمان مناسب برای تغییر برنامه ریزی برای تغییر مثال تغییر فرهنگی آشنایی با نقش رهبران سازمانی در فرهنگ سازمانی و تغییر آن : تاثیر نقش رهبری جمع بندی : قدم های بعد

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Sara Canaday

248947

سارا کانادای، کارشناس توسعه، سخنران و نویسنده ی توسعه رهبری است.وی به شرکتها کمک می کند تا رهبران موفق تر و تاثیرگذارتری داشته باشند. سارا 15 سال سابقه کار در شرکت دارد، هدیه ای بی نظیر برای ارتباط با مخاطبان و اطمینان از راه انداختن راهبردهای عملی برای تغییر مهارت های رهبری، بهبود روابط تجاری و تقویت عملکرد دارد. سابقه ی کاری او بیش از 20سال است، کارهای اجرایی او عبارتند از: فروش، عملیات، انجام توسعه سازمانی با.Texas Mutual و USAA سارا پس از تشکیل شرکت خود، تخصص خود را در توسعه رهبری، مدیریت اجرایی، نام تجاری و هوش هیجانی به اشتراک گذاشت. دیدگاه او باعث شده است که صدها تیم و افراد مختلف در سراسر کشور تغییرات استراتژیک ایجاد کنند.سارا عضو انجمن ملی سخنرانان جهانی و مربی اجرایی مرکز رهبری خلاق یاCCL است او در مجموعه (CCL) از ابزار بازخورد360درجه استفاده کرده است و از طریق چند سیستم، ارزیابی هوش هیجانی یا EQ i 2.0 را انجام می دهد. سارا در تعدادی از مجلات و برنامه های تلویزیونی به شهرت رسیده است که مهمترین آنها Leadership-Wired, Forbes, The Huffington Post, Psychology Today, CNBC, و انجمن مدیریت است. سارا، نویسنده ی کتاب پرطرفدار در زمینه ی کسب و کار است، عنوان این کتاب: You ‑ According to Them:کشف نقاط ضعفی که بر شهرت و حرفه ی شما تاثیر می گذارند.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : درک فرهنگ سازمانی

درک فرهنگ سازمانی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : مروری بر انواع فرهنگ

مروری بر انواع فرهنگ

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : ایجادکردن فرهنگ سازمانی

ایجادکردن فرهنگ سازمانی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : تغییردادن فرهنگ سازمانی

تغییردادن فرهنگ سازمانی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آشنایی با نقش رهبران سازمانی در فرهنگ سازمانی و تغییر آن

آشنایی با نقش رهبران سازمانی در فرهنگ سازمانی و تغییر آن

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : جمع بندی

جمع بندی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

مهارت توسعه فردی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول