صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG ایجاد انعطاف پذیری در کار و زندگی تان

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 17

مدت زمان دوره:

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

بسیاری از کارکنان ، مدیران و افراد اگر بتوانند انعطاف پذیری خود را افزایش دهند می توانند در کسب و کار و زندگی شان بسیار موفق تر باشند ، استرس کمتری داشته باشند و با تلاش کمتر به نتایج بهتری دست پیدا کنند. با مشاهده این دوره آموزشی قدم به قدم یاد می گیرید که چطور انعطاف پذیری را در خود ایجاد کرده و آن را تقویت کنید. برخی از مباحث این مجموعه عبارتند از : - تعریف واژه انعطاف پذیری - آشنایی با استراتژیهای نه گفتن خود به دیگران و دیگران به شما - چگونگی انعطاف پذیر بودن در مقابل تغییرات - چگونگی انعطاف پذیر بودن در قبال مشکلات و موانع - آموزش روشهای سریع انعطاف پذیری در مذاکره یا یک رویداد - مطالعه 5 مورد واقعی همراه با مدرس دوره - و . . . عنوان اصلی : Building Resilience این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 50 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم : مقدمه : خوش آمدگویی گرفتن بهترین نتیجه از مطالب این دوره انعطاف پذیری چیست ؟ : انعطاف پذیری چیست ؟ سنجش سطح انعطاف پذیری کنونی تان تمرین انعطاف پذیری : ایجاد کردن سطح انعطاف پذیری در خودتان قانون درخواست ( مقابله با جواب های نه ) یادگیری چیزهای جدید برخورد با موقعیت های نامناسب مدیریت انرژی تمرین تفکر مثبت تمرین انعطاف پذیری : آشنایی با 5 روش برخورد سنجش رفتارهایتان انتخاب نگرش انعطاف پذیری در ارتباط با دیگران بهبود بازگشت از بحران سخت نگیرید سخن پایانی : استفاده از آموخته های این دوره

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Tatiana Kolovou

248983

تاتیانا کلوو عضو هیات‌علمی دانشکده تجارت Kelley در دانشگاه ایندیانا است. او به عنوان " یک مهاجر آکادمیک " از شهر آتن، در یونان ، به آمریکا آمد. اکنون او ارتباطات تجاری و اثر متقابل فرهنگی ، آموزش می‌دهد. تاتیانا با مدیران و تیم های شرکت های بزرگ مشاوره می کند تا مهارت های ارتباطی موثر برای شرکت های بزرگ را توسعه دهد.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

فصل اول : انعطاف پذیری چیست؟

انعطاف پذیری چیست؟

فصل اول : تمرین انعطاف پذیری

تمرین انعطاف پذیری

فصل اول : تمرین انعطاف پذیری.

تمرین انعطاف پذیری

فصل اول : سخن پایانی

سخن پایانی

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

مهارت توسعه فردی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول