صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG ایجاد روابط بیزینسی موفق

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 27

مدت زمان دوره:

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

یاد بگیرید که چطور چهار رابطه ی کلیدی تجاری را در حرفه تان بسازید: با مدیرتان، با همکارتان، با سازمانهای دیگر، با مدیران اجرایی. نویسنده و مربی اجرایی سیمون تی بایلی شما را از طریق ساخت روابط واقعی با دیگران و ایجاد هیئت مدیره ی شخصی تان برای کمک به موفقیت تان راهنمایی میکند. این را کشف کنید که چطور می توانید گزارشهای هدفدار ایجاد کنید. و موفقیت هایی را برای خودتان پدید آورید. وقتی موفق نمیشوید خودتان را مدیریت کنید، حضور اجرایی را توسعه دهید، تیم را آموزش دهید تا بهتر به سازمان خدمت کند. موضوعات این دوره عبارتند از : درک چهار رابطه ی کلیدی تجاری ایجاد رابطه بین افراد حمایت از اهداف مدیرتان گفتن نیازهایتان به مدیرتان مدیریت ارتباط با اعضای سرسخت تیم حل اختلافات سازمان شناسایی مربی ها و اسپانسرها ایجاد تصور اولیه با مدیران اجرایی عنوان اصلی : Building Business Relationships این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 1 ساعت و 13 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدید استفاده از فایلهای تمرین بررسی ساخت روابط : درک 4رابطه ی کلیدی سرمایه گذاری روی تمام افراد ساخت رابطه بین افراد ایجاد هیئت مدیره ی شخصی ساخت رابطه با مدیرتان : کشف و حمایت از اهداف مدیرتان بیان کردن نیازهایتان تعیین بهترین راه برای برقراری ارتباط یافتن مربی تعیین کردن موانع مناسب مدیریت خودتان وقتی موفق نمی شوید ساخت رابطه با تیم تان : تحلیل تیم تان ایجاد تعاملات ارتباطی تیمی رهبری بدون اقتدار ارتباط با اعضای سرسخت تیم تبدیل اختلافات تیم به فرصت ساخت رابطه با سازمانهای دیگر : درک سازمانتان ساخت استراتژی جهت تعامل با سازمانها شناسایی مربی ها و اسپانسرها ایجاد توافق درمورد پروژه ها حل اختلافات درون سازمانی ایجاد رابطه با مدیران اجرایی : درک مدیراجرایی تان ایجاد اولین تصورات توسعه ی حضور اجرایی تبدیل رئیستان به یک قهرمان نتیجه گیری : مراحل بعد

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

248316

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

فصل اول : بررسی ساخت روابط

بررسی ساخت روابط

فصل اول : ساخت رابطه با مدیرتان

ساخت رابطه با مدیرتان

فصل اول : ساخت رابطه با تیمتان

ساخت رابطه با تیمتان

فصل اول : ساخت رابطه با سازمانهای دیگر

ساخت رابطه با سازمانهای دیگر

فصل اول : ایجاد رابطه با مدیران اجرایی

ایجاد رابطه با مدیران اجرایی

فصل اول : نتیجه گیری

نتیجه گیری

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

مهارت توسعه فردی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول