صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG ایجاد مسئولیت پذیری و کارآمدی در خود و نیروهایتان

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 14

مدت زمان دوره:

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

در این دوره آموزشی یاد می گیرید که چطور در خود و نیروهایتان فرهنگ پاسخگویی و مسئولیت پذیری را ایجاد کنید. به این شکل شما مدیر یا رهبری قوی تر و نیروهایتان افراد مستقل و قابل اتکا تر خواهند شد. مدرس این مجموعه آموزش مایک فیگلییلو از مربیان و رهبران اجرایی بسیار موفق است. برخی از مباحث این دوره عبارتند از : - تعریف پاسخگو و با مسئولیت بودن - شناخت بیشتر مسئولیت پذیری و پاسخگو بودن - شناخت راه هایی که یک رهبر می تواند مدل پاسخگویی باشد - ایجاد کردن پاسخگویی در تیم های کاری تان - شناخت نحوه پذیرش عواقب مسئولیت پذیری - افزاش قدرت یک برند با ایجاد فرهنگ مسئولیت پذیری در آن برند - و . . . عنوان اصلی : Building Accountability Into Your Culture این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 29 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدگویی نقش رهبر سازمان در مدل کردن پاسخگویی و مسئولیت پذیری : درک پاسخگویی پذیرش مسئولیت از پاسخگویی به مسئولیت پذیری مدل سازی رفتارها نقش تیم ها و افراد مستقل در این زمینه : تعریف پاسخگو بودن در تیم آموزش بکارگیری انگیزه ها پاسخگو نگهداشتن نیروها نسبت به تیم تان پاسخگو باشید ایجاد پاسخگویی و مسئولیت پذیری در برندتان : ایجاد فرهنگ پاسخگو بودن تقویت برند با فرهنگ پاسخگویی تقویت فرهنگ پاسخگویی سخن پایانی : ایجاد کردن نیروی حرکت و غلبه بر موانع گامهای پیش رو

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Mike Figliuolo

248946

مایک فلیلوو Mike Figliuolo بنیانگذار و مدیر عامل thinkLEADERS، LLC، یک شرکت آموزش حرفه ای خدمات متخصص در توسعه رهبری است. او یک سخنران و وبلاگ نویس مشهور در مورد موضوعات رهبری، ارتباطات، تصمیم گیری، حل مسائل و مهارت های تجاری بحرانی است. فارغ التحصیل افتخاری از West Point، مایک در ارتش ایالات متحده به عنوان یک افسر ارتش خدمت کرد. پیش از تاسیس شرکت خود، او یک استاد دانشگاه Duke بود، یک مشاور در McKinsey & Company و یک مدیر اجرایی Capital One و Scotts Miracle-Gro. او نویسنده چند مقاله است: "رویکرد ساده به رهبری شخصی قدرتمند" (www.onepieceofpaper.com)، "سرب در داخل جعبه: رهبران هوشمند چگونه تیم خود را به نتایج بی نظیر هدایت می کنند" (www.leadinsidethebox.com) و "قدم ظریف: ایجاد یک توصیه قانع کننده، ایجاد پشتیبانی گسترده و تأیید آن" (www.elegantpitch.com). وبلاگ مایک و برنامه های آموزشی او را می توان در www.thoughtleadersllc.com یافت.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

فصل اول : نقش رهبر سازمان در مدل کردن پاسخگویی و مسئولیت پذیری

نقش رهبر سازمان در مدل کردن پاسخگویی و مسئولیت پذیری

فصل اول : نقش تیم ها و افراد مستقل در این زمینه

نقش تیم ها و افراد مستقل در این زمینه

فصل اول : ایجاد پاسخگویی و مسئولیت پذیری در برندتان

ایجاد پاسخگویی و مسئولیت پذیری در برندتان

فصل اول : سخن پایانی

سخن پایانی

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

مهارت توسعه فردی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول