صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG Building Your English Brain

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 16

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

Building Your English Brain یک دوره آموزش اصولی زبان انگیسی از وب سایت یودمی است که از روش های معمول پیروی نکرده و زبان انگلیسی را به صورت اصولی و صحیح آموزش می دهد. ترجمه ی ذهنی یکی از علل عدم موفقیت زبان آموزان در صحبت کردن است. ساختار زبان انگلیسی با زبان مادر متفاوت است و ترجمه ذهنی باعث می شود تا کلمات و جملات به درستی ادا نشده و ایراد ساختاری و گرامری داشته باشند. در صورتی که بتوانید ساختار زبان انگلیسی را در ذهن خود مسلط کرده و مانع از آفت ترجمه ذهنی شوید قادر خواهید بود تا کاملا روان و سلیس صحبت کنید. انگلیسی فکر کردن و یا انجام فرآیند تفکر با ساختار زبان انگلیسی بسیار مهم است و در صورتی که به آن مسلط نباشید هرگز نخواهید توانست به درستی انگلیسی صحبت کنید. ترجمه ذهنی باعث می شود تا مطالب گفته شده توسط شما برای یک انگلیسی زبان اندکی مصنوعی و غیر طبیعی به نظر برسد و حتی خیلی از اوقات نامفهوم باشد. این دوره یکسری تکنیک ها و تمرینات متوالی به شما ارائه خواهد کرد که به مرور زمان ساختار ذهنی انگلیسی را در مغز شما شکل خواهد داد. در طی روند دوره تصویر مدرس همیشه در کنار ویدیو حضور خواهد داشت و شما قادر خواهید بود تا شیوه ادای کلمات مختلف را به صورت واضح تماشا کنید. هر کدام از دروس بر روی یک موضوع و ایده خاص متمرکز است و در بین هر درس تمرین های مختلفی به شما ارائه خواهد شد. تلاش زیاد و مدوامت به تنهایی نمی تواند شما را به یک متکلم زبان انگلیسی تبدیل کند بلکه باید از روش ها و تکنیک های درست نیز استفاده کنید. آنچه در دوره Building Your English Brain یاد خواهید گرفت: • انگلیسی فکر کردن و شکل دهی افکار و احساسات در قالب ها و ساختارهای زبان انگلیسی • بیان خلاقلانه و سلس ایده های ذهنی در قالب گفتار • ارتباط برقرار کردن و صحبت کردن راجع به موضوعات انتزاعی و کاملا ذهنی • تکلم بدون ترجمه ذهنی • افزایش اعتماد به نفس در هنگام ادای کلمات و جملات مختلف • معرفی یکسری روتین ها و تکنیک های کاربردی برای ایجاد ساختار ذهنی زبان انگلیسی

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Luke Priddy

249022

سرفصل های دوره

فصل اول : chapter1

chapter1

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : Learning Methods

Learning Methods

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : English Brain Exercises

English Brain Exercises

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : English Learning as a Lifestyle

English Learning as a Lifestyle

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

مهارت توسعه فردی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول