صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG یادگیری اصولی علم و هنر مدیریت

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 22

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

مدیر بودن به معنای پاسخگو بودن است. مدیران اهداف کسب و کار را تعیین کرده ، اولویت ها را مشخص نموده و از توان و دانش کارکنان برای رسیدن به آنها بهره می گیرند. در این دوره آموزشی هنر و فن مدیریت را یاد می گیرید. تفاوتی نمی کند که به تازگی مدیر شده اید و یا اینکه مدیری کهنه کار هستید. از آنجا که این دوره مباحث و تکنیک های روز را تدریس می کند برای هر دو دسته از مدیران که نام آن ها رفت مفید است. برخی از مطالب دوره عبارتند از : نقش مدیر تبدیل به یک مدیر شوید به کارگیری کارکنان ایجاد و حمایت و دنبال کردن فرهنگ و دیدگاه تعیین اهداف استخدام و تعلیم نیروها سنجش کارایی کارکنان مربی گری نیروها عنوان اصلی : Management Foundations این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 1 ساعت و 21 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدگویی مدیریت چیست ؟ : تعریف مدیریت نقش مدیر تبدیل شدن به یک مدیر جدید موفق درک تصویر بزرگتر مدیریت : نظارت بر محیط خارجی در نظر گرفتن ویژگی های منحصر بفرد محیط کارتان بکارگیری کارکنان مدیریت جامع تعیین معیار و برنامه ریزی برای موفقیت : ساخت یک Vision متقاعد کننده ساخت فرهنگ مثبت تنظیم اهداف سازمان دهی و ایجاد کردن تیم های لازم : بازی کردن یا نکردن نقش مدیر منابع انسانی استخدام نیروها آموزش دادن به کارکنان مدیریت کارایی کارکنان اخراج نیروها بدون ترس توسعه و پرورش خود و کارکنان تان : ایجاد انگیزه توسعه احساسات و مهارت های اجتماعی تان انتخاب و تشخیص هوشمندانه اثرگذاری روی دیگران از طریق روایت گری مربی گری و مرشد بودن برای کارکنان تان

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Ellen Ensher

248939

Ellen Ensher - الن انشر دکتر اِلن اِنشر، استاد مدیریت در دانشگاه Loyola Marymount در لس آنجلس است. دکتر اِنشر دارای متخصص و خبره در زمینه برنامه های مشاوره و مشاوره شغلی است و سخنران اصلی و رئیس کارگاه آموزشی برای کنفرانس ها و سازمان های دولتی و خصوصی در سرتاسر جهان است. او همچنین نویسنده "Power Mentoring" است، که نشان می دهد که چگونه می توان از طریق ایجاد یک شبکه از انواع مربیان، به طور حرفه ای پیشرفت کرد. در طول 20 سال گذشته، دکتر اِنشر برای تعدادی از سازمانها مشورت داده است. او سخنران برجسته در مشاوره به مشتریان از جمله Kraft Foods, Legg Mason, the Sisters of the Holy Cross, UCLA Executive Education, the US Navy و the World Presidents' Organization است. الن در زمینه مشاوره، مشاوره شغلی و منابع انسانی در Fast Company, Forbes, the New York Times, the Wall Street Journal و USA Today معروف شده است. او به عنوان یک مهمان در چند پادکست و رادیو و تلویزیون نمایش داده شده است، و وبلاگ او و TEDx در مورد نحوه دریافت مربی در www.ellenensher.com در دسترس هستند.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : مدیریت چیست ؟

مدیریت چیست ؟

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : درک مباحث و فضای مدیریت

درک مباحث و فضای مدیریت

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : مصور سازی و برنامه ریزی برای موفقیت

مصور سازی و برنامه ریزی برای موفقیت

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : سازمان دهی کارها و ایجاد کردن تیم کاری تان

سازمان دهی کارها و ایجاد کردن تیم کاری تان

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : توسعه و رهبری خودتان و کارکنان تان

توسعه و رهبری خودتان و کارکنان تان

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : سخن پایانی

سخن پایانی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

254341

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول