صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG مهارت های فردی رهبری و مدیریت کسب و کارها

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 23

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

با مشاهده این کورس آموزشی در ابتدا با مفاهیم و مبانی و ثمرات و مزایای Leadership و یا همان رهبری و مدیریت کسب و کارها آشنا شده ، سپس با توانایی های یک مدیر و رهبر موفق کسب و کار ، شرکت ها و سازمان ها آشنا خواهید شد. در نهایت شیوه های عملی ای را یاد می گیرید که با بکار بستن آن ها می توانید مهارت های یک رهبر سازمانی را در خودتان ایجاد کنید. عنوان اصلی : Leadership Foundations این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 1 ساعت و 36 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم : مقدمه : خوش آمدگویی و آشنایی با مدرس مجموعه چطور بیشترین استفاده ممکن را از این مجموعه آموزش ببرید درک مفهوم رهبری سازمانی : رهبری سازمانی چیست ؟ چه زمانی باید رهبری کنید برقراری تعادل در مواقع بحرانی پیدا کردن سطح رهبریتان آموزش تغییر دادن حوزه تحت رهبری تان ایجاد کردن پویایی در سازمانتان ( با رهبری درست ) توسعه مهارت های رهبری تان : شناخت ویژگی ها و صلاحیت های رهبری سازمانی رهبری دور نگر و ارزش محور روشهای بالابردن هوش هیجانی تشویق و انگیزش دیگران توسعه تیم تان افزایش کارایی تیم تان پیاده سازی تغییرات در شرکت / سازمان تان توسعه آگاهی های سیاسی رصد محیط صنعت سازمان تان ایجاد کردن روابط عالی با دیگر بزرگان ایجاد کردن فرهنگ اعتماد و یکپارچگی در شرکت تان تمرین پایداری توسعه انعطاف پذیری سخن پایانی: کار کردن با مدیرانی با ویژگی های رهبری بسیار پایین گامهای پیش رو

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Britt Andreatta

248945

"دکتر بریت آندریتا، یک رهبر فکری شناخته‌شده بین‌المللی در رهبری و یادگیری است. بریت، یک متخصص باتجربه با بیش از 25 سال سابقه مشاوره با کسب و کارها، دانشگاه‌ها و سازمان‌های غیرانتفاعی است. مشتریان شرکتی شامل Fortune 100 شرکتهایی مانند Comcast و Apple و همچنین شرکت‌هایی مانند Avvo, LinkedIn, Franklin Covey, Alter Eco Foods, DPR Construction, و 15Five می‌باشند. او همچنین با موسسات آموزشی بزرگ مانند دانشگاه کالیفرنیا، دانشگاه Dartmouth و دانشگاه نیو مکزیکو و نیز سازمان‌های غیر انتفاعی مانند YMCA و Norton Healthcare هم‌کاری کرده‌است. بریت، چندین عنوان در زمینه یادگیری و رهبری منتشر کرده‌است، از جمله کتابهایش که به منظور رشد و پیشرفت علم مغز به کار می رود: ""Harness the Power of Brain Science to Master Any Skill and Wired to Resist"" و ""The Brain Science of Why Change Fails and a New Model for Driving Success"" او بیش از 4 میلیون بیننده در سراسر جهان از دوره‌های آموزشی از Lynda.com و LinkedIn Learning دریافت کرده‌است. عناوین او عبارتند از: ""Leading Change, Having Difficult Conversations"" و ""Leading with Emotional Intelligence"" بریت، یک سخنرانی TEDx را ایراد کرد تحت عنوان: ""گذشته شما برای آینده شما چگونه است"" و او به طور مرتب در رویدادهای شرکتی و کنفرانس‌های بین‌المللی صحبت می‌کند مانند ""بهترین سخنگوی کنفرانس"". بریت، به عنوان استاد و رئیس دانشگاه کالیفرنیا، دانشگاه Antioch و چندین مدرسه فارغ‌التحصیلی، خدمت کرده‌است. او به طور مرتب با مدیران و سازمان‌ها درباره نحوه به حداکثر رساندن پتانسیل خود مشورت می‌کند. بریت، برنده چندین جایزه معتبر از جمله جایزه رهبری آموزشی و توسعه جهانی 2016 از کنگره آموزش و توسعه جهانی شده‌است. او جایزه مدال طلا را برای جایزه Chief Trailblazer دریافت کرد و همچنین نامزد جایزه CLO Strategy Award شد. او به عنوان افسر آموزش عالی برای Lynda.com و مشاور آموزش عالی برای مدیریت جهانی و توسعه استعداد در LinkedIn خدمت کرده‌است. او به هم‌کاری با Lynda.com و LinkedIn به عنوان یک نویسنده و رهبر فکری برای یادگیری و رهبری ادامه می‌دهد. دکتر Britt Andreatta مدیر عامل و رئیس شرکت مشاوره Andreatta Consulting است و راه‌حل‌هایی برای حل چالش‌های محیط کار ارایه می‌دهد. برای یادگیری بیشتر، از وب سایت او و کانال‌های رسانه‌های اجتماعی دیدن کنید: www.BrittAndreatta.com www.linkedin.com/in/brittandreatta/ https://twitter.com/BrittAndreatta"

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : درک مفهوم رهبری سازمانی

درک مفهوم رهبری سازمانی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : توسعه مهارت های رهبری تان

توسعه مهارت های رهبری تان

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : سخن پایانی

سخن پایانی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

254337

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول