صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG مصور سازی فرآیندهای کسب و کار

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 22

مدت زمان دوره:

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

زمانی که برای خواسته های کاربر و تغییرات بازار تلاش می کنید، این میتواند برای ارزیابی سازمانتان دشوار باشد. مدل سازی فرایند کسب و کار به شما اجازه میدهد که درک آسانی درباره ی فرایند کسب و کار داشته باشید. در این دوره، مربی توماس هایدان، شما را با نمودارهای مدل سازی فرایند کسب و کار، نمودار زمینه ای، نمودار جریان عملکردی، نمودار جریان بین کارکردی، فلوچارت آشنا میکند و هدف از هرکدام را توضیح میدهد. هایدان سراغ هریک از تکنیکهای مدل سازی میرود، ویژگی های خاصش را به اشتراک میگذارد، نحوه ی استفاده از آن تکنیک ها را برای ایجاد نمودار توضیح میدهد و به نحوه ی اجتناب از اشتباهات اشاره میکند. وی تمام این ها را پوشش میدهد با مقایسه ی نمودارهای فرایند تا به شما کمک کند تعیین کنید که از کدام نمودار باید برای مستندسازی فرایند کسب و کار سازمانتان استفاده کنید. عنوان اصلی : Business Analysis Foundations Business Process Modeling این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 1 ساعت و 20 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: معرفی : خوش آمدید تعریف مدسازی فرایند بررسی ابزارهای مدل سازی استانداردهای مدل سازی ایجاد نمودار زمینه ای : درک هدف نمودار زمینه ای ویژگی های نمودار زمینه ای نحوه ی ایجاد نمودار زمینه ای درک اشتباهات نمودارهای زمینه ای ایجاد نمودار جریان عملکردی : درک هدف نمودار جریان عملکردی ویژگی های نمودار جریان عملکردی نحوه ی ایجاد نمودار جریان عملکردی درک اشتباهات نمودار جریان عملکردی ایجاد نمودار جریان بین کارکردی : درک هدف نمودار جریان بین کارکردی ویژگی های نمودار جریان بین کارکردی نحوه ی ایجاد نمودار جریان بین کارکردی درک اشتباهات نمودار جریان بین کارکردی ایجاد نمودار فلوچارت : درک هدف نمودار فلوچارت ویژگیهای نمودار فلوچارت نحوه ی ایجاد نمودار فلوچارت درک اشتباهات نمودار فلوچارت انجام تمام کارها با هم : تعیین کنید کدام نمودار استفاده شود و چرا مدل سازی در عمل

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Haydn Thoma

248949

هایدن، بیش از 20 سال تجربه کاری در دنیای واقعی با استفاده از رویکردهای عملی درباره ی پورتفولیو ، مدیریت برنامه و پروژه، تجزیه و تحلیل کسب و کار و مدیریت تغییرات دارد. او برای بانکهای بزرگ بین المللی و داخلی، سازمانهای دولتی کار کرده است. علاوه بر این، هایدن با شرکت های تازه تاسیس در زمینه ی تعریف و اجرای ساختار، راه حل های تجاری ، رهبری، تغییر، شایستگی ها و چارچوب های مربیگری همکاری داشته است. هایدن در زمینه ی ایجاد برنامه های ساختاری مبتنی بر جهت گیری خلاقانه، تحقق وعده ها و رویکرد حرفه ای راه حل ارائه می دهد. هایدن به مشتریان در استرالیا، نیوزیلند، آسیا، خاورمیانه و آمریکای شمالی خدمات ارائه کرده است. او ازطریق سخنرانی های بین المللی، دوره های آموزشی و مشاوره، تجربیاتش را به اشتراک می گذارد. هایدن، جزو هیئت مدیره ی هفت شرکت است و در اوقات فراغت هم قایق رانی می کند.

سرفصل های دوره

فصل اول : معرفی

معرفی

فصل اول : ایجاد نمودار زمینه ای

ایجاد نمودار زمینه ای

فصل اول : ایجاد نمودار جریان عملکردی

ایجاد نمودار جریان عملکردی

فصل اول : ایجاد نمودار جریان بین کارکردی

ایجاد نمودار جریان بین کارکردی

فصل اول : ایجاد نمودار فلوچارت

ایجاد نمودار فلوچارت

فصل اول : انجام تمام کارها با هم

انجام تمام کارها با هم

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

254366,254352

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول