صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG مصاحبه دادن برای شغلی در شرکت کنونی تان

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 15

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

گاهی اوقات شما خود را برای موقعیت های شغلی که شرکتتان برای آن نیروهای جدید استخدام می کند ، مناسب می بینید. در این موقعیت ها ممکن است گیج شده و اصلا بی خیال آن موقعیت شغلی شوید و یا اینکه اشتباهی انجام دهید و کار کنونی خودتان را هم متزلزل کنید. با مشاهده این کورس آموزشی یاد می گیرید که چطور خود را برای مصاحبه و کاندیدا شدن در موقعیت های شغلی جدید شرکت کنونی تان آماده کرده و چگونه وارد مصاحبه شده و آن را پیگیری کنید. همچنین مدرس دوره تکنیک های مشخص کردن تکلیف کار کنونی تان را به کمک مدیرتان به شما عزیزان یاد میدهد. برخی از مطالب این دوره عبارتند از : - مشخص کردن یک نقش جدید - آموزش چگونگی گفتن موضوع به مدیرتان - استفاده از منابع داخلی تان در شرکت برای موفقیت - بهبود و اصلاح رزومتان - شرکت و موفق شدن در مصاحبه - دنبال کردن نتیجه مصاحبه و . . . عنوان اصلی : Internal Interviewing این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 48 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدگویی فراهم کردن مقدمات : آشنایی با انواع مصاحبه های شغلی ایجاد کردن اعتبار برای خودتان در شرکت / سازمان سنجش نیازها و دانش و مهارت های نقش جدید به رئیس فعلی تان چه بگویید تحقیق در مورد وضعیت فعالیت های پیش از مصاحبه : بکارگیری منابعی که به علت کارمند شرکت بودن در اختیار دارید افزایش اثرگذاری خودتان آماده شدن برای مصاحبه بهبود رزومه تان انجام مصاحبه : تشریح سریع دلایل مناسب بودن تان کاملا رسمی رفتار کنید دنبال کردن نتایج مصاحبه : بعد از گرفتن کار چه کنید ؟ اگر کار را نگرفتید چه کنید ؟

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Lida Citroën

248951

لیدا سیتروئن از متخصصان برندسازی بین المللی است و در زمینه ی طراحی هویت های برند و آموزش برندسازی شخصی سابقه دارد.وی مدیر اجرایی برنامه ی LIDA360 است. که الان در دنور مستقر است و به عنوان یکی از نویسندگان تاثیر گذار در بیشتر رسانه ها شناخته شده است، این رسانه ها عبارتند از: MSNBC, Entrepreneur, U.S. News & World Report, Fortune, Forbes.com, Harvard Business Review, CBS MoneyWatc. او دو کتاب با عناوین" ماموریت بعدی شما: راهنمای برندسازی شخصی برای تحولات نظامی به شهری" و" ارزیابی360: کسب قدرت از طریق برندسازی شخصی" نوشته است. لیدا سیتروئن بیشتر اوقات فراغتش را صرف کمک و رسیدگی به جانبازان نظامی می کند.او در وب سایت Military.com کمک هایی که داوطلبانه به ارتش کرده را به اشتراک گذاشت. لیدا، در بسیاری از رویدادهای ملی به استخدام جانبازان تأکید داشته است. از سال2010تا به امروز، با سازمان جنجویان وال استریت مشارکت می کند. وی، کارگاه ها و سمینارهای آموزشی و وبینارهایی را برای اطلاع دادن چالش ها، فرصت ها و مزایا به جانبازان برگزار کرده است.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : فراهم کردن مقدمات

فراهم کردن مقدمات

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : فعالیت های پیش از مصاحبه

فعالیت های پیش از مصاحبه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : انجام مصاحبه

انجام مصاحبه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : دنبال کردن نتایج مصاحبه

دنبال کردن نتایج مصاحبه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

254338,254337

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول