صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG مشاوره و فروش سولوشن و راهکار

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 19

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

خریداران مدرن بیش از قبل زرنگ و باهوش هستند. باداشتن یک رویکرد مشارکتی با خریدار و راه حل های توسعه یافته ،به جای تکیه بر تکنیک های فروش قدیمی ،فروشندگان حرفه ای می توانند ارزش واقعی برای مشتری ها ایجاد کنند و دائما قراردادهای واقعی ببندن. روش فروش راه حل را یاد بگیرید ، و بفهمید که چطور تاکید رو از ویژگی محصولات به ارزشهای مشتری تغییر دهیم. رهبر،کارشناس ارشد درآمد ،اِسکات ادینگر توضیح میدهد معنی فروش راه حل چیه و چرا مهم است وقتی قراردهای بزرگ و محصولات و خدمات پیشرفته را میفروشید . وی نشان میدهد که چطور ذهنیت فروش راه حل را توسعه دهید، رابطه ی همکاری با مشتری برقرار کنید ، اهداف اصلی را شناسایی کنید ، و ارزش ایجاد کنید .با فهمین نحوه ی اجرای روش فروش راه حل ، شما می توانید تعاملات طبیعی و کم فشار فروش را ایجاد کنید که سرعت رشد درآمد را افزایش دهد و وفاداری مشتری را بهبود ببخشد. برخی از موضوعات دوره : ذهنیت فروش راه حل توسعه ی تمرکز خریدار ایجاد ارزش در پروسه ی فروش شناسایی نیازها ، فرصتها ،و مشکلات رهبری گفتگو مطرح کردن نگرانی ها حرکت به جلو با تعهدات مشترک برنامه ریزی برای موفقیت عنوان اصلی : Solution Selling این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 1 ساعت و 3 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدگویی ذهنیت فروش راه حل : ذهنیتِ فروش راه حل روابط همکاری داشتن یه گفتگو توسعه ی تمرکز خریدار : توصیف کردن فردی که راه حل رو میخره توصیف پتانسیل و شایستگی توصیف پروسه ی تصمیم گیری و مالی شناسایی اهداف و ایجاد ارزش : به عهده گرفتن رهبری ایجاد ارزش پیداکردن احتیاجات مشتری شناسایی فرصت ها و مشکلات درک تاثیرات مهارت های تعاملی برای رهبری گفتگو ایجاد موفقیت مشترک : تعیین پیشرفت و ارزش نحوه ی ارائه ی راه حل مشخص کردن نگرانی های مشتری حرکت به جلو با تعهدات مشترک برنامه ریزی برای فرصت های فروش راه حل : برنامه ریزی برای موفقیت سخن پایانی : تمرین

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Scott Edinger

248952

اسکات ادینگر، به عنوان مشاور، نویسنده و گوینده و متخصص مشهور در زمینه ی رهبری برای ارتقاء درآمد فعالیت می کند. ، شرکت هایی مثلAT&T, Lenovo, Medtronic, and the Los Angeles Times اِسکات را استخدام می کنند، چون میخواهند پیشرفت کنند. او با رهبران ارشد همکاری می کند تا استراتژی ها را ارائه دهد و رویکردهایی را اجرا کند و به نتایج بهتر برسد. آخرین کتاب اِسکات با عنوان"رهبری پنهان: کشف نقاط قوت شرکت تان" ، پرفروش ترین کتاب واشنگتن پست است، و به عنوان یکی از بهترین کتابهای کسب و کار سال انتخاب شد. او همچنین نویسنده ی کتاب رهبر الهام بخش و مقاله ی مشهور در زمینه ی کسب و کار در هاروارد با عنوان" خودت را فراموش نکن" است. اِسکات علاوه بر اینکه عضو هیئت علمی دانشگاه کارولینای شمالی است، در بخش کسب و کار فوربس و هاروارد هم همکاری می کند. مشتریهایی مثل شلدون فاکس، رئیس خدمات ارتباطات در شرکت هریس، به دلیل اهمیتی که برای نتیجه ی یک موضوع قائل است،می گوید:"من دوست ندارم مشاور استخدام کنم، ولی اِسکات از این قاعده مستثنی است". اگر هدف تان افزایش درآمد، ارتقاء عملکرد، ایجاد فرهنگی در جهت پیشرفت نوآوری یا اهداف دیگر است، اِسکات مسیری را برای رسیدن به بهترین نتیجه ایجاد می کند. اِسکات، مدرک لیسانسش را در زمینه ارتباطات از دانشگاه ایالتی فلوریدا اخذ کرد. اسکات به دانشگاه فلوریدا برگشت تا به عنوان رهبر در زمینه ی ارتباطات مشغول به کار شود.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : ذهنیت فروش راه حل

ذهنیت فروش راه حل

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : توسعه ی تمرکز خریدار

توسعه ی تمرکز خریدار

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : شناسایی اهداف و ایجاد ارزش

شناسایی اهداف و ایجاد ارزش

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : ایجاد موفقیت مشترک

ایجاد موفقیت مشترک

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : برنامه ریزی برای فرصت های فروش راه حل

برنامه ریزی برای فرصت های فروش راه حل

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : سخن پایانی

سخن پایانی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

254336

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول