صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG مدیریت زمان های دشوار زندگی و کسب و کار

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 21

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

زمان های سخت و موقعیت های حساس و دشوار زندگی و کسب و کار است که انسان های قوی و مدیران برجسته را از افراد معمولی جدا می کند. در این دوره آموزشی یاد می گیرید که چطور خود را برای موقعیت های خطیر و دشوار آماده کنید و سپس مدرس تکنیک ها و مهارت های مدیریت موقعیت های دشوار را به شما یاد داده ، تمرین های توسعه مهارت های فردی برای چنین وضعیت هایی را به شما دوستان گرامی تدریس می کند. عنوان اصلی : Managing in Difficult Times این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 1 ساعت و 7 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدگویی خودآگاهی در زمان های دشوار : آشنایی با عواملی که دشواری ها را بوجود می آورند نگاه کردن از دید کارکنان تان در نظر گرفتن افرادی برای پاسخگویی به نرم های جدید بازبینی میزان کارایی خود و نیروهایتان استراتژِی های متمرکز ماندن : اجتناب از چند کاری ( Multi-Tasking ) توجه کافی به نیروهایتان و دیگر افراد درگیر در ماجرا ایجاد کردن ارزش به طرق مختلف استراتژی های خلق و ابداع : ایجاد کردن ذهنیت رشد و ترقی از بین بردن ایده های اشتباه آشنایی با شیوه های بالا رفتن از نردبان ترقی استراتژی های ایجاد یک تیم متعهد : ایجاد کردن تابلوی امتیازات ایجاد کردن نقشه آبشاری استراتژی ها آشنایی با فعالیت های روزمره که باید انجام شوند هم تیمی بودن به جای رهبر و مدیر بودن آشنایی با راهکارهای جایگزین کاهش هزینه ها آموزش تکنیک های کاهش هزینه ها : آموزش مرتبط سازی هر چه بیشتر افراد به سازمان / شرکت تان تغییر دادن شیوه انجام عملیات روزمره آموزش پاسخ دادن به زمان های دشوار : تبدیل به یک مامور پاسخ به تغییرات شوید تبدیل کردن بحران ها به فرصت آشنایی با روش های تعامل درست با نیروها و افراد

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Jan Rutherford

248959

جان رادرفورد، سرباز سابق نیروهای ویژه ی ارتش ایالت متحده و مدیر اجرایی یک کسب و کار موفق است. جان در سن17سالگی با114پوند وزن وارد ارتش ایالت متحده شد و 6سال در بخش نیروهای ویژه به عنوان پزشک و مدیر اجرایی تیم و 3سال به عنوان افسر اطلاعاتی فعالیت کرد. او دارای بیش از25سال سابقه کاری در زمینه ی کسب و کار است. و نقش های اجرایی در توسعه تجارت، بازاریابی، فروش، آموزش، مدیریت محصول و همچنین به عنوان مدیرعامل داشته است. او موسس رهبریSelf-Reliant Leadership و وظیفه ی اعزام افراد و نیروهای نظامی را برعهده دارد، و نویسنده ی کتاب The Littlest Green Beret: On Self-Reliant Leadership است. او میزبان Leadership Podcast است. جان یک شهروند آمریکایی و ایرلندی است و استاد دانشگاه کلرادو است و در این دانشگاه به دانشجویان مدیریت اجرایی، رهبری را آموزش می دهد.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : خودآگاهی در زمان های دشوار

خودآگاهی در زمان های دشوار

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : استراتژی های متمرکز ماندن

استراتژی های متمرکز ماندن

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : استراتژی های خلق و ابداع

استراتژی های خلق و ابداع

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : استراتژی های ایجاد یک تیم متعهد

استراتژی های ایجاد یک تیم متعهد

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش تکنیک های کاهش هزینه ها

آموزش تکنیک های کاهش هزینه ها

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش پاسخ دادن به زمان های دشوار

آموزش پاسخ دادن به زمان های دشوار

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : سخن پایانی

سخن پایانی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

254350

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول