صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG مدیریت خشم

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 17

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

خشم یکی از احساسات انسان است که اگر بدرستی مدیریت نشود آثار منفی زیادی خواهد داشت. ولی میتوان با مدیریت و تبدیل آن خشم را به مزیت تبدیل کرد. در این دوره مارلین چیزم مفهوم خشم را به شما یاد میدهد ، آگاهی شما را از ریشه عصبانیت واکشهایتان بالا خواهد برد و می گوید که چطور خشم را به عنوان ابزاری برای رشد شخصی و حرفه ای به خدمت بگیرید. سرتیتر مطالب این دوره آموزش مدیریت خشم و عصبانیت شامل موارد زیر است : - شناخت مشکلات خشم - آشنایی با روشهای تقویت آرامش در خودتان - پرهیز از دخالت در مشکلات دیگران - درک واکنش ها و رفتارهای عمیق خود - تسلط بر خلق و خوی خودتان - مهارت های بدست گرفتن کنترل شخصی - مهارت های تبدیل خشم به عاملِ موفقیت عنوان اصلی : Anger Management این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 1 ساعت و 3 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم : مقدمه : خوش آمدگویی و آشنایی با مدرس یادگیری مطالب پیش نیاز دوره من مشکل خشم دارم : سه باور غلط در مورد خشم خوب ، بد ، زشت ( در مورد خشم ) وقتی خشم به شما حمله می کند : دست از کنترل خشم بردارید بازداری از خشم یا آرام سازی خودتان خودتان را درگیر مشکلات دیگران نکنید خودآگاهیتان را افزایش دهید : واکنش های خودتان را بشناسید وضعیت خودتان را بسنجید یادگیری نحوه جایگزین کردن رفتارهای قدیمی کنترل کردن خشم خودتان : احساسات خودتان را کشف و نامگذاری کنید به اخلاقیات خودتان مسلط شوید از زبانی پاسخگو استفاده کنید مهارت هایی برای گرفتن مهار خشم: آنچه میخواهید را درخواست کنید تعیین مرزهای مناسب فضاسازی کنید حقایق را بیان کنید

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Marlene Chism

248960

"Marlene Chism یک مشاور، مربی اجرایی و نویسنده کتابهای (Stop Workplace Drama (2011), No-Drama Leadership (2015 و Stop Drama (in Your Healthcare Practice (2017 است. او با مدیران اجرایی و صاحبان کسب‌وکار کار می‌کند تا کارایی رهبری را بهبود بخشیده و فرهنگ را در محل کار تغییر دهد. مارلن، به عنوان سخنگو، مخاطبان را از صنایع مختلف جذب می کند، و پیام او از نظم و ترتیب، هماهنگی و مسئولیت شخصی، الهام‌بخش مخاطبان جهانی می‌شود. حوزه‌های تخصص او عبارتند از توسعه رهبری، مهارت‌های ارتباطی استراتژیک، و توقف نمایش در محل کار است. مأموریت شخصی او کمک به مردم در کشف، توسعه و رساندن استعدادهایشان، به جهان است."

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : من مشکل خشم دارم

من مشکل خشم دارم

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : وقتی خشم به شما حمله می کند

وقتی خشم به شما حمله می کند

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : خودآگاهیتان را افزایش دهید

خودآگاهیتان را افزایش دهید

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : کنترل کردن خشم خودتان

کنترل کردن خشم خودتان

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : مهارت هایی برای گرفتن مهارخشم

مهارت هایی برای گرفتن مهارخشم

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : سخن پایانی

سخن پایانی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

254363

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول