صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG مبانی بازاریابی چابک ( Agile )

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 26

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

بازاریابی چابک که ترجمه Agile Marketing است. شیوه ای از بازاریابی است که بر مبنای روشهای مدیریت پروژه Agile بنا شده است. از مزایای بازاریابی Agile بالا بردن سرعت انجام فرآیند ها ، امکان انجام فروش های کوچک و متوسط به شکلی سریع ، قطعه بندی کوچک کارها که باعث می شود بتوان آن ها را به راحتی برای انجام به نیروهای مختلف سپرد و . . . است. در کل با استفاده از تکنیک های بازاریابی Agile می توانید مدیریت فروش و فروش را به شکلی سریعتر انجام داده و سریعتر به درآمد رویایی تان و تیم فروش حرفه ای تان دست پیدا کنید. عنوان اصلی : Agile Marketing Foundations این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 1 ساعت و 13 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدگویی چه کسانی به بازاریابی چابک ( Agile ) نیاز دارند ؟ Agile از کجا شکل گرفته است ؟ آموزش کامل Agile Marketing : آموزش مبانی Agile Marketing آشنایی با روشهای هرمی و دایره ای آموزش کامل استراتژی های بازاریابی چابک آموزش پیاده سازی روش های بازاریابی چابک اعتبار سنجی ارزشهای پایه بازاریابی Agile مهندسی داده و بازاریابی : آشنایی با نقش داده ها در بازاریابی تحلیل و آنالیز بازاریابی Agile آموزش انواع داده های مارکتینگ تحلیل داده های بازار بازاریابی داده های کارایی آموزش آنالیز داده ها برای پیش بینی تمرین کار با داده ها آموزش بازاریابی داده ها آموزش ایجاد و مدیریت و کار در تیم های بازاریابی Agile : ایجاد تیمهای بازاریابی چابک دوره یادگیری کامل Scrum بازاریابی مالکان برنامه ایجاد کردن اتاق جنگ ( اتاق تنظیم استراتژی ها ) آموزش کار با ابزارهای بازاریابی Agile : آموزش تکنیک های تخمین زدن کارها آموزش روشهای افزایش سرعت انجام بهتر فعالیت های آینده با نگاهی به گذشته نقشه راه بازاریابی Agile

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Chris DallaVilla

248961

کریس DallaVilla بنیانگذار و مدیر عامل شرکت VALID است که یک شرکت مشاوره بازاریابی مستقل است که متخصص در ارائه راهکارهای مبتنی بر داده ها است و به مدیران بازاریابی کمک می کند تا تیم های خود را برنامه ریزی و اجرای خود را تقویت کنند و نتایج را هدایت کنند. کریس دارای تخصص در بازاریابی رسانه های دیجیتال و اجتماعی، و همچنین دارای گواهینامه هایی در Agile، Google AdWords و Google Analytics است. او در زمینه علوم کامپیوتر در دانشگاه هاروارد، و رشته تکنولوژی طراحی در کالج هنر و طراحی ماساچوست و رشته ارتباطات تبلیغاتی و بازاریابی در دانشکده بازرگانی Questrom در دانشگاه بوستون، تحصیل کرده است.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش کامل Agile Marketing

آموزش کامل Agile Marketing

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : مهندسی داده و بازاریابی

مهندسی داده و بازاریابی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش ایجاد و مدیریت و کار در تیم های بازاریابی Agile

آموزش ایجاد و مدیریت و کار در تیم های بازاریابی Agile

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش کار با ابزارهای Agile

آموزش کار با ابزارهای Agile

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : سخن پایانی

سخن پایانی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول