صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG فیلم آموزش روش ها و منابع مدرن شغل یابی

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 16

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

در این دوره آموزشی یاد می گیرید که چطور در دنیای مدرن که بشدت دیجیتالی شده است ، بدنبال شغل مورد نظرتان گشته و آن را پیدا کنید. مدرس دوره مطالب را به زبانی ساده و در حین کار بر روی مثالهای واقعی به شما عزیزان یاد میدهد. با مشاهده این کورس آموزشی می توانید در کمتر از یک هفته شغل مورد نظر خود را پیدا کرده و در آن استخدام شوید. عنوان اصلی : Finding a Job این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 46 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدگویی آماده شدن برای پیدا کردن شغل : تنظیم اهداف پیدا کردن شغل ساخت برنامه پیدا کردن شغل ساخت پروفایل LinkedIn نوشتن رزومه ایجاد کردن نامه های لازم پیدا کردن شغل مناسب : پیدا کردن شغل مورد نظرتان بهینه سازی شیوه هایتان چطور با اخراج از کار قبلی کنار آمده و آن را به دیگران بگوییم بازگشت به نیروی کار بعد از مدتی دور بودن از فضای کسب و کار عوض کردن نقشتان در کسب و کار جدید بستن قرارداد شغل جدید : انجام مصاحبه های تلفنی و ویدیویی یادگیری تکنیک های مصاحبه مذاکره بر روی پیشنهاد کار آماده شدن برای بستن قرارداد شغل جدید

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Jolie Miller

248962

جولی میلر، رئیس بخش استراتژی محتوا در لینکدین است. وظیفه ی فعلی او، نظارت بر استراتژی محتوای کسب و کار و بخش انتشارات شرکت است. جولی با انتشار 500 دوره ی آموزشی در سال در زمینه ی کسب و کار، با تیم همکاری می کند تا اندازه ی بازار را ارتقاء دهد و محتوای آموزشی و جذاب ویدیویی را برای میلیون ها مشتری، از جمله شرکت های چند ملیتی و مصرف کنندگان ایجاد کند. جولی مسئول تعیین اهداف استراتژی محتوای لینکدین را در زمینه ی رهبری و مدیریت، منابع انسانی، کسب استعداد، فروش، بازاریابی، امور مالی و حسابداری، عملیات، توسعه شغلی، بهره وری و آموزش است. در طی 10 سال اخیر، جولی به بیش از 150 نویسنده کمک کرده که سخنرانی ها ، نکات کلیدی، کتاب ها و ایده های دوره را به صورت آنلاین ببینندو از دوره های آموزشی در زمینه های شغلی و مراقبت های بهداشتی و آموزش K-12های شغلی، بهره وری استفاده کنند. جولی قبل از پیوستن به لینکدین، نویسندگان و محتوای موجود در سایت را مدیریت می کرد. وی در اینجا مسیری جدید را در رابطه با دوره ی تخصصی آموزش K-12 برای علاقه مندان توسعه داد. شما می تونید او را با آیدی joliemiller@ یا از طریق لینکدین به وی دسترسی پیدا کنید. دنبال کنید.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آماده شدن برای پیدا کردن شغل

آماده شدن برای پیدا کردن شغل

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : پیداکردن شغل مناسب

پیداکردن شغل مناسب

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : بستن قرارداد شغل جدید

بستن قرارداد شغل جدید

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : پایان

پایان

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

254120

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول