صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG فن و هنر آداب معاشرت در فضای کسب و کار و قرارهای بیزینسی

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 13

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

تنظیم تن صدا در ارتباطات کسب و کار برای موفقیت در هر شغلی ضروری است. دانستن آداب مناسب برای انواع مختلف تعاملات حرفه ای می تواند به شما در جلوگیری از تعارض و ایجاد روابط سالم با همکاران کمک کند. در این دوره ، سوزانا کی ، مربی بازاریابی و آداب معاشرت ، نشان میدهد چگونه با آداب معاشرت حرفه ای ، موقعیتهای مختلف کسب و کار را به خوبی هدایت کنید. سوزانا نشان میدهد چگونه انواع مختلف شخصیتها را شناسایی کنید و با آنها کار کنید و چگونه زبان بدن و نشانه های صوتی را بفهمید. او همچنین آداب مناسب برای شرایط مختلف کسب و کار از جمله جلسات شخصی ، کنفرانسهای ویدئویی ، وعده های غذایی کاری و رویدادهای شبکه ای را آموزش میدهد. در طول دوره ، سوزانا بعضی از اشتباهات متداول در آداب را مشخص میکند و نشان میدهد چطور با تعارضات و شرایط دشوار به خوبی برخورد کنید. عنوان اصلی : Business Etiquette Meetings Meals and Networking Events این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 46 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوشامدگویی دانستن قوانین نوشته نشده : انواع شخصیتهای چپ مغز در محل کار انواع شخصیتهای راست مغز در محل کار خواندن زبان بدن خواندن زبان حرکات صورت خواندن تن صدا آداب جلسات کاری : دانستن آداب جلسات کاری ارائه ایده ها و اداره کردن منازعات در جلسه آداب جلسات ویدئویی آداب وعده های غذایی کاری و رویدادهای شبکه ای : آداب وعده غذایی کاری رفتارهای متداول پشت میز وعده های کاری آداب رویدادهای شبکه ای نتیجه گیری : مراحل بعدی

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Suzanna Kaye

248963

سوزانا کی - Suzanna Kaye سوزانا متخصص سازمان دهی کارها و افزایش بهره وری است. یکی از توانمندی های ایشان ساده سازی کارهای بهم ریخته و پیچیده است. ایشان حرفه خود را به عنوان متخصص سازمان دهی و بهره وری از سال 2006 آغاز کرده است. سابقه کاری سوزانا در زمینه های کسب و کار ، امور مالی و علوم دانشگاهی است. برخی از سمت های سابق وی شامل موسس همکار ، مدیر و استاد دانشگاه بوده است.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : دانستن قوانین نوشته نشده

دانستن قوانین نوشته نشده

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آداب جلسات کاری

آداب جلسات کاری

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آداب وعده های غذایی کاری و رویداد های شبکه ای

آداب وعده های غذایی کاری و رویداد های شبکه ای

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : نتیجه گیری

نتیجه گیری

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

254121,254120

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول